مقاله اگر المپیادی بودی و مدال نیاوردی کنکور چی میشه؟

تعداد زیادی از داوطلبان در رشته هایی ثبت نام می کنند که با رشته دبیرستانشان مغایرت دارد، برای مثال فردی که دوران دوم متوسطه را در رشته ریاضی تحصیل کرده است در کنکور تجربی شرکت می کند؛ با توجه به این موضوع این افراد فکر می کنند مشاورشان نیز باید همچنین شرایطی را سپری کرده باشد و به قول معروف تغییر رشته ای باشد تا بتواند به آنها کمک کند، اما این هم تصوری اشتباه است و ملاکی برای انتخاب مشاور نمی باشد. تمام کتاب های در این صفحه زمانی می توانند باعث موفقیت شما بشنوند که انرژی و همچنین زمان لازم برای مطالعه آن هارا صرف کنید، شما صرفا با خرید کتاب ها به نتیجه دلخواه نمی رسید، باید آن هارا خوب بخوانید. برای این کار یک مشاور خوب ، نتیجه هر قسمت از تلاش دانش آموز را در قالب کارنامه ای باید به او ارائه دهد. پس یادتان باشید یک مشاور خوب در کنار علم برنامه ریزی ، باید به دروس شما نیز اشراف کامل را داشته باشد. برخی از کتاب های کوچک هم ممکن است وجود داشته باشند که با تهیه این منابع از آن ها بی نیاز می شوید، مثلا اگر کتاب های زبانی را که معرفی کردم واقعا خوب بخوانید و چندین بار تمرین کنید، نیازی به تهیه کتاب جداگانه ای برای درک مطلب نخواهید داشت.

در این صورت شما نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.گاهی اوقات نیز همین امر موجب فشار بر دانش آموز ، و رهایی از برنامه میشود. این مشاور تحصیلی نیز در زمره ی گرانقیمت ترین مشاورین تحصیلی کشور قرار دارد. لذا ما بهترین پکیج ها و فرصت خوبی برای آموزش برای درس خواندن و ورود به دانشگاهای برتر کشور را برای شما قرار داده ایم. داوطلبان زیادی به صورت چشم بسته و صرفا با توصیه دیگران دست به خرید کتاب می زنند در حالی که این استراتژی خوبی نیست، شما باید بتوانید مناسب ترین و بهترین کتاب خودتان را تشخیص داده و همان را تهیه بکنید. داوطلبان کنکور باید خواب کافی داشته باشند و بر اساس تحقیقات علمی باید ۷ الی ۸ ساعت از شبانهروز را به استراحت اختصاص دهند. تاثیر سهمیه 5 درصد ایثارگران نیز در کارنامه داوطلبان تغییراتی را به وجود می آورد به این صورت که 5 درصد از ظرفیت هر کد رشته محل به جانبازان زیر 25 درصد و همسر و فرزندان آن ها، همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در مشاوره ی کنکور زبان (www.fall24.ir/%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1-%d8%b1%d8%aa%d8%a8%d9%87-%db%b4%db%b2-%db%8c%d8%b2%d8%af-%da%86%d9%87-%da%a9%d8%b3%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%af%d8%9f/) جبهه اختصاص دارد. ایجاد فرصت مناسب برای داوطلبان و دانش آموزان به جهت یادگیری شیوههای حل مساله و تصمیم گیری سریع. در نهایت با به کارگیری اصول مطالعه مناسب در کمترین زمان بیشتر یاد خواهید گرفت.

مشاور کنکور کامپیوتر

توجه داشته باشید که کنکور سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است و مدارک ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد با مدارک ثبت نام کنکور سراسری یکسان است. ایده اینکه هر کسی این کتاب را بخواند رتبه برتر می شود یک ایده کهنه و قدیمی است، در واقع مهم این است که شما آن کتاب را چگونه می خوانید، نه اینکه چه کتابی می خوانید. در گذشته در مطلب بهترین منابع کنکور به بررسی کتاب های کمک درسی کنکور پرداختیم و با توجه به سوالات شما در کامنت ها و بخش مشاوره رایگان کنکور متوجه شدیم بسیاری از داوطلبان به دلایل متفاوت اعم از مشکلات مالی قصد استفاده از منابع سالهای گذشته را دارند. لازم است توجه داشته باشید مشکلات درسی دانش آموزان و داوطلبان زنجیره ای از عوامل شخصی و اجتماعی است که نیازمند نگاهی دقیق و حرفه ای و تشخیص استعداد و توانائی ها و سایر متغیرهای آموزشی است. در صورتی که ظرفیت رشته ای با داوطلبان 25 درصدی پر نشود از داوطلبان 5 درصدی برای تکمیل ظرفیت استفاده می شود. چرا ما باید از مشاوره و برنامه ریزی استفاده کنیم؟ اجازه بدید با یک به این سوال جواب بدیم.

مشاور کنکور نیشابور

توصیه می کنیم که برای شناسایی انتشاراتی که سوالات خوبی مطرح می کنند باز هم از نظرات دبیر زیستتان استفاده کنید و یا از یک مشاور تحصیلی کمک بگیرید. در ادامه این بحث با شما در ذکر شماری از دانشگاه های پذیرنده رشته ریاضی فیزیک همراه شما هستیم. را باید تکمیل کنید هر کدام از کد ها را که ندارید با کلیک بر روی جستجو میتوانید به راحتی پیدا کنید. آقای یاری که در سمت مشاوره درسی فعالیت میکند در اصل نقش یک حامی برای دانش آموزان و کنکوری ها را دارد. محمدی: نه. خب هنر رشتههای محدودی دارد. مشاوره کنکور هنر شامل مباحثی همچون مطالعه اصولی و درست با توجه به دروس مختلف، اطلاع از مباحث مهم در تمامی مباحث و همچنین ضرایب دروس با توجه به یزر گروه های انتخابی شما می شود. اصلا نگران نباشید؛ شما با مدرک پایان دوره دوازدهم هر رشته ای (تجربی یا ریاضی یا فنی حرفه ای) میتوانید در کنکور انسانی شرکت کنید. افتخار مشاوره و برنامه ریزی برای دانش آموزان اصفهان، کاشان، گلپایگان، خوانسار، خمینی شهر و نجف آباد ما را به این باور رسانده است که با هر شرایط و امکاناتی که باشید با یک برنامه ریزی دقیق میتوانید موفق شوید.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما