مقاله اگر المپیادی بودی و مدال نیاوردی کنکور چی میشه؟

تعداد زیادی از دانش آموزان کنکوری از تست زنی غافل هستند و عمده وقت خود را برای مطالعه می گذارند، علت را نیز تنبلی و خسته کننده بودن تست زدن می دانند؛ شرکت در کلاس ها یک مزیت مهم برای این دسته از دانش آموزان دارد، و آن این است که تست های زیادی در مقابل دیدگان آنها توسط استاد حل می شوند و فرد با شیوه های حل تست، فرمول ها و مفاهیم آشنا می گردد. در موسسه کلاسینو دوره های افزایش مهارت وجود دارند که در آنها روش های تست زنی سریع، افزایش اعتماد به نفس و مدیریت زمان آموزش داده می شوند؛ برای جمع بندی نیز در روزهای منتهی به کنکور و دوران پس از عید نوروز کلاس هایی با این مزمون برگزار می شوند. حالا ما امروز می خواهیم این دوره مهم و پرهیجان که برای همه آدما رخ داده را بررسی کنیم و ببینیم رفتار و واکنش درست در این زمان چه چیزایی هست. ا اما برای اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی کنکور میتوانید با کلارشناسان ما تماس بگیرید. تمامی کلاس های آنلاین کنکور دارای مشاورین و خدمات مشاوره ای در زمینه پشتیبانی، پاسخگویی به سوالات، برنامه ریزی، راهنمایی در انتخاب رشته و آموزش نحوه مطالعه دارند اما برخی برای آن هزینه های جداگانه ای را درخواست می کنند و برخی نیز این خدمات را بر روی ثبت نام دوره های خود ارائه می دهند؛ برای اطلاع دقیق از این موضوع و ویژگی های کلاس های مورد نظرتان می توانید با شماره های درج شده تماس گرفته و به طور رایگان از مشاورین ما راهنمایی بخواهید.

مشاور کنکور گچساران

نکته جالبی که در رابطه با موسسه تاملند وجود دارد این است که هزینه شرکت در کلاس ها برای هر دانش آموز متفاوت است و بر اساس وضعیت مالی وی و محل سکونتش تعیین می شود که این امری بسیار مطلوب است. کلاس هایی برای جمع بندی یا نکته و تست هم وجود دارن یا که فقط برای آموزش هستند؟ دی وی دی های آموزشی ضمانت نامه دارند، کلاس های کنکور چطور؟ خیر، کلاس های کنکوری فاقد ضمانت نامه هستند، زیرا در اصل محصولی به دانش آموز عرضه نمی شود و وی فقط در کلاس های آنلاین و زنده حضور پیدا می کند و در لحظه آموزش ها ارائه می شوند و پس از آن نیز موسسه برگزار کننده مسئولیتی در رابطه با ضمانت محتوا یا نتیجه کار خود ندارد. تعداد دوره های جامع کم و دوره های درس به درس به تفکیک رشته و استاد زیاد است که این نکته نیز انتخاب را برای دانش آموز سخت و وی را سردرگم می کند. از بهترین منابع کنکور 1400 برای درس زبان انگلیسی می توان به زبان انگلیسی جامع کنکور انتشارات مبتکران اشاره کرد. این موسسه با هدف ترویج عدالت در آموزش ، محصولات ویژه ای تهیه کرده است تا دانش آموزان و داوطلبان کنکور بتوانند با استفاده از این محصولات در کنکور به نتایج عالی دست یابند.

سپس از فرم تکمیل شده نام نویسی که اطلاعاتی از قبیل شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام نیز در آن درج شده است، پرینت تهیه کنید و آن را تا زمان اعلام نتایج کنکور سراسری نزد خود نگه دارید. حتی بودجه بندی کنکور زبان 1401 را هم داریم ! زیرا حتی با فرض اینکه آنها بهترین خدمات را به داوطلب کنکور بدهند، کنترل شرایط روحی و جسمی دانش آموزان که قابل تضمین کردن نیست. از کلاسینو می توان به عنوان اولین کلاس کنکور آنلاین موفق در ایران یاد کرد که باعث شد تا افراد و گروه های آموزشی دیگری نیز علاقه مند ورود به این حیطه از آموزش شوند؛ کلاسینو دارای آموزش های آنلاین ویدئویی و خدمات مختلف مشاوره ای است، همچنین آزمون های آزمایشی مناسبی را هم به شکل آنلاین برگزار می کند. اگر داوطلبی بعد از برگزار کنکور سراسری علوم تجربی متوجه شود که یک یا چند سال از منابعی غیر از کتب درسی کنکور تجربی طراحی شده است و یا نسبت به تعدادی از سوالات و گزینه های آن شک داشته باشد و یا نسبت به اشتباه بودن پاسخ سوالات اطمینان حاصل کرده باشد می تواند اعتراض خود را نسبت به طراحی آن سوالات، گزینه ها و پاسخ ها اعلام کند.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در گرگان می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در گرگان ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه گرگان آگاه گردید. یادآور نکته خیلی مهم: مهم ترین عامل موفقیت در کنکور و یادگیری بهتر فقط تکرار و تمرین و حل تست های خیلی زیاد است یعنی دست به قلم شدن دقیقه به دقیقه. اخبار غلط و شایعات فقط باعث ایجاد نگرانی و استرس الکی در شما می شود. کلاسینو نیز به مانند تاملند خدمات خود را برای گروه های مختلف آموزشی ارائه می دهد و رشته های علوم انسانی، زبان و هنر نیز در بین دوره های کلاسینو به چشم می خورند. برگزار شدن کلاس های کلاسینو به تعداد دانش آموزان نیز بستگی دارد، در برخی از کلاس ها به واسطه پایین بودن آمار دانش آموزان تشکیل نمی شوند.

برای کسانی که هر گونه نگرانی در مورد دقیقا کجا و همچنین راهنمایی در مورد چگونگی استفاده از مشاور کنکور علی رضوانی ، شما احتمالا می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما