منابع کنکور سراسری ریاضی 1401 – دروس معرفی شده سازمان سنجش

چرا برخی از رتبه های برتر کنکور داشتن مشاور یا دبیر خصوصی را انکار میکنند؟ سرکار خانم دکتر بهاره ایزدی یکی از زبده ترین مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر هستند که در سال 94فعالیت خودرا در این موسسه آغاز کرده اند و پیش از آن نیز به طور حرفه ای در کار مشاوره تحصیلی در موسسات بزرگ دیگری نیز فعال بوده اند. سرکار خانم ایزدی از برترین مشاوران موسسه حرف آخر بوده اند و با سخت کوشی و دلسوزی در راهنمایی دانش آموزان ایشان همواره نتایج رضایت بخش و درخشانی در این زمینه دریافت کرده اند. اگر در این زمینه مشکل دارید میتوانید با کمک مشاوران مرکز آویژه این مشکل را حل کنید. خودتان را در پایان روزهای برنامه ریزی، در دانشگاه مورد علاقه و کلاس درسی که دوست دارید در آن بنشینید تجسم کنید. اگر شما هم تصمیم دارید با پیمان مسعودی در ارتباط باشید می توانید شماره این مشاور توانان و ارشد موسسه را در این بخش مشاهده و با ایشان تماس بگیرد. این امکان را به دانش آموز بدهد که هر زمان از روز نیاز به مشورت داشت با او در تماس باشد.البته نباید اینگونه برداشت شود که دانش آموز باید انتظار داشته باشد هر زمان که خواست با مشاور تماس بگیرد و بهتر است همه چیز روی برنامه باشد .

ثبات مشاور کنکور

پرونده:SBMU School of Medicine.jpg - ویکیپدیا، دانشنامهٔ آزاد ما همچنان تاکید میکنیم که تمامی پشتیبان های ما از تمام نقاط کشور به صورت غربالگری شده انتخاب شده اند و همه آنها از دانش مشاوره ای کنکور برخوردار هستند که ما مشاورین خود را که به نوعی از دانش بسیار خوبی برخوردار است خدمت شما معرفی کرده ایم که می توانید با وی در ارتباط بوده و به گفتگو بنشینید. دانش آموزانی که با جدیت در رشتهی مورد نظر خود تلاش می کنند به حد بالایی از آمادگی در این مباحث می رسند. و مهم تر این که شرایط مختلف را بتواند به خوبی درک کند و راه را به دانش آموز نشان دهد . خانم اسدی مشاور ارشد حرف آخر داری درک دکترای مهندسی ای تی بوده و از مشاورین عالی رتبه این موسسه نیز می باشد. مشاوره کنکور (https://best-class.ir/%d8%a8%d8%b1%d8%aa%d8%b1%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%b4%d8%a7%d9%88%d8%b1%d9%87-%d8%aa%d8%ad%d8%b5%db%8c%d9%84%db%8c-%d9%88-%da%a9%d9%86%da%a9%d9%88%d8%b1-%da%a9%d8%b4%d9%88%d8%b1-%d9%85/) ارشد رشته روانشناسی بالینی، به عهده خانم فرخنده فکور (مشاور تخصصی ارشد روانشناسی بالینی) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید.

جزوه ی رشد با توجه به اینکه نسبت به بقیه منابع موجود در این درس حجم کمتری دارد و در عین حال جامعیت خوبی دارد بسیار مفید بود. در ادامه با خانم خوشرو که خودشون هم این مسیر رو رفته بودن، مشاوره گرفتم و تمام این مدت در کنار من بودند و در هر زمینه ای از جمله برنامه ریزی و مطالعه من را کمک کردند. در زمان ثبت مجدد در دانشگاه بعد از قبولی باید با دانشگاه قبلی تسویه کنید. اگر میبینید که هنوز عادت تعهد در برنامه در شما ایجاد نشده است؛ میتوانید برنامه خود را با دوستان، اعضای خانواده یا پشتیبان خود در میان بگذارید و از آنها بخواهید اجرا کردن آن را پیگیری کنند. شکست را نپذیرفتن یعنی نباید با تلاش کردن و نتیجه ی مطلوب نگرفتن همه چیز را رها کرد. یعنی در کنکور سراسری ۱۴۰۱ تنها یک نوع سوال از کتاب های نظام جدید ( کتاب های پایه های دهم ، یازدهم و دوازدهم ) برای همه متقاضیان شرکت در کنکور سراسری اعم از نظام قدیم و نظام جدید طراحی می شود . مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

تا به حال برای خیلی از ما پیش آمده است که مدت کوتاهی پس از برنامه ریزی متوجه میشویم که از برنامهٔ خود عقب افتادهایم و وقتی به پشت سر و روزی که گذارنده ایم نگاه میکنیم دقیقاً نمیدانیم مدت زمان از دست داده را صرف چه کاری کردهایم. وی داری مدرک کارشناسی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی بوده و از متخصصان این گروه از مشاوران می باشد. سلام استاد من یازدهم انسانی هستم هیچی بلد نیستم از درس میخوام شروع کنم نمیدونم چیکار کنم ؟ سلام وقت بخیر من الان انصراف بدم آزاد شرکت کنم میتونم کنکور بدم ۱۴۰۱ و دوباره روزانه بخونم مشکلی نیس؟ ولی مطمئن باشید که اگر ازین جا به بعد وقت کافی بگذارید و برای مطالعه دروس برنامه دقیقی را اجرا کنید میتوانید بیشتر دروس را چندین بار بخوانید و به موفقیت قابل قبولی دست یابید. اما تنها داشتن سهمیه ایثارگری 25 درصدی تضمین کننده قبولی شما نخواهد بود.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما