نحوه برنامه ریزی برای کنکور + نمونه های رایگان برای دانلود – کنکور جان

اگه پایه و رشته شما رو بدونم، بهتر می تونم کمکت کنم. اگه درسنامه خوب مد نظرت هست، کتاب میکرو منبع خوب برای فیزیک کنکور هست و کمکت می کنه. سوال اول من این هست که همانطور شما در مقاله گفته بودید بهترین کتاب برای ریاضی و شیمی و فیزیک رو نام بردید ولی برای زیست شناسی رو نگفتید خواستم ازتون بپرسم که بهترین منابع کتاب برای زیست شناسی چه کتابی است ؟ اگه روی درسنامه این کتاب مسلطی و احتیاج به منابع بیشتری داری، از نظر درسنامه کتاب سیر تا پیاز درسنامه کامل تری داره و کتاب ریاضی مهر و ماه تست های بیشتری داره. های تخصصي مانند. سرمایه. برای ورود به رشته پزشکی از دهانه پهن قیف وارد میشوند اما خروجی دانشگاه رشته پزشکی مانند گذشتن از دهانه باریک قیف با آزمون همراه است! گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی تهران سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور تهران (روش های بیشتر) نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد. 1️⃣3️⃣ در این بخش کد سوابق تحصیلی دیپلم برای داوطلبانی که مدرک دیپلم خود را از اسل 1384 به بعد و مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 90 به بعد اخذ کرده اند درج کنند.

لازم به ذکر است کلیه داوطلبان کنکور جهرم قبل از تکمیل روند انتخاب رشته کنکور جهرم می بایست مشخصات شناسنامه ای – فردی و سهمیه های کنکور سراسری جهرم را بررسی نمایند و در صورت وجود مغایرت می بایست موارد مربوطه را تصحیح نمایند شایان ذکر است پس از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری جهرم یا همان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور اگر داوطلبی به هر دلیلی به نتیجه آزمون اعتراض داشت می تواند جهت اعتراض به نتایج کنکور جهرم از طریق لینک مربوطه اعتراض خود را پیگیری نماید. و میانگین درصد کسب شده توسط داوطلبان 76/3 درصد بوده است. بنابراین در این حالت ، انجام مشاوره به صورت تلفنی بهترین گزینه برای داوطلبان می باشد. در این مقاله در خصوص ثبت نام رشتههای بدون کنکور دانشگاه سراسری یزد ۱۳۹۹ به صورت کامل توضیح داده شده است. کد پیگیری 12 رقمی برای استفاده از سهمیه رزمندگان و سهمیه ایثارگران 5 درصد، مختص داوطلبانی که با توجه به دفترچه ثبت نام کنکور سراسری 1401 شامل این سهمیه هستند. اگه تست تکراری برای شما تمرکز کمتری رو به همراه داره، پیشنهاد می کنم دقیق تر و با وسواس بیشتر تست ها رو بزنی. پیشنهاد می کنم مقالات رو مطالعه کنی تا جواب سوالاتت رو پیدا کنی.

مشاور کنکور گنبد

اگه هنوز مقاله رو نخوندی، حتما مطالعه کن تا بتونی کتاب مورد نظرت رو انتخاب کنی. مقالات رو مطالعه کن تا بتونی بهتر تصمیم بگیری. سوال سوم: اگه نظام جدید هستی، بله بیشتر این منابع تا کنکور ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ قابل استفاده هستند. اگه کتاب شیمی خیلی سبز رو به تسلط رسیدی، تست های شیمی مبتکران (درسنامه های این کتاب شامل مطالب اضافه تر از کتاب درسی نظام جدید هست) و سپس برای دوران جمع بندی، کتاب موج آزمون منابع خوب شیمی برای شما محسوب میشن. با این حال ما کتاب های موضوعی نشر الگو رو مناسب تر می دونیم. سوال دوم: کتاب های موضوعی ادبیات تفاوت چندانی ندارند. ضمنا موسسات در این لیست کاملا بی طرفانه معرفی شده اند برخلاف بسیاری سایت های تبلیغاتی. خیلی ممنون از سایت خوبتون. با سایت خبری شفاف همراه باشید تا در گفتگو با یکی از رتبه های برتر کنکور که نمی خواهد نامش فاش شود به بررسی حقایق پشت پرده این آزمون نفس گیر بپردازیم. بلکه “تسلط” روی این کتاب های تست کمک اصلی رو به شما می کنه. قطعا شناخت منابع مناسب که اطمینان داشته باشید با خواندن آن ها می توانید برای رشته نساجی کنکور کارشناسی ارشد 1401 آماده شوید، یکی از اصلی ترین گام هایی است که برای آمادگی در کنکور باید بردارید.

مشاوره کنکور هنر 99

اگه سوالت راجع به انتخاب بهترین منابع کنکور ۱۴۰۰ هست، توی همین مقاله ما بهترین کتاب های تست رو برای دروس اختصاصی معرفی کردیم. سوال اول: ما برای زیست شناسی و کتاب های کمک درسی مربوط به این درس، مقاله جداگانه ای داریم که لینکش در انتهای همین مقاله موجوده و بهت پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنی. کتاب موج آزمون برای جمع بندی بسیار کتاب خوبی هست و اگه قبل از این دوران جمع بندی از کتاب های آموزشی تست زده باشی، می تونند بهت کمک کنند. پاسخ سوال شما به جوانب مختلفی بستگی داره و برای اینکه بتونیم بیشتر بهت کمک کنیم، لازمه بهتر شما رو بشناسیم. شما کدوم منبع رو پیشنهاد میفرمایید ؟ اما اگه صرفا درسنامه خوب و کامل به همراه تمرین تشریحی برات اهمیت داره، کتاب سیر تا پیاز و به همراه تست کتاب مهر و ماه منبع خوب درس ریاضی برای پایه ضعیف هست. منبع تست شیمی برای سطح متوسط به بالا و مناسب گرفتن درصد بالای ۸۰ در کنکوری مثل ۹۹ میخواستم. ما به دانش آموزان با سطح خوب و عالی در درس زبان انگلیسی، کتاب مبتکران را پیشنهاد می کنیم که این کتاب به بخش های لغت، گرامر ، درک مطلب و کلوزتست تقسیم می شود و جزو منابع رتبه برترهای کنکور تجربی در درس زبان است.

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما