نحوه طراحی سوالات کنکور 1401 + سطح سختی سوالات کنکور ۱۴۰۰

بدین ترتیب دانش آموز می داند که در طول روز و هفته چه کارههایی را باید انجام دهد. با اطلاع از این ضرایب مهم می توانید به میزان اهمیت دروس گنجانده شده در هر کدام از زیر گروه ها پی ببرید تا بدین ترتیب زمان بیشتری را برای مطالعه آن ها بگذارید. درس فیزیک یک درس مهم و تاثیرگذار در رشته ریاضی است. هر چه رتبه داوطلب بهتر باشد، انتخاب رشته به همان میزان حساس تر و مهم تر می شود. به اين اميد كه بدين وسيله پاداشي باشد هر چند ناچيز به كساني كه در اين راه همراه ما هستند. باتوجه به اینکه برنامه ریزی صحیح و علمی نخستین و اصلی ترین گام در هر فعالیت است و کنکور نیز از این قاعده مثتثنی نبوده، بنده (رامین رضوی) سعی کردم در کنار برگزاری کلاسهای کنکور ارشد و دکتری کامپیوتر و فناوری اطلاعات با برگزاری همایش های متعدد مختص کنکور ارشد کامپیوتر و آی تی و همین طور پاسخ دهی به دانشجویان در تلگرام و قسمت کامنت های سایت و همین طور مشاوره های تلفنی تک جلسه ای و مشاوره های هفته به هفته به هر نحوی که میتوانم در زمینه مشاوره برای کنکور ارشد کامپیوتر و همین طور مقاطع کاردانی و دکتری کامپیوتر و آی تی نیز به دانشجویان کمک کنم.

در اخر هم تمامی نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود را از طریق کامنت با ما در سایت حرف آخر به اشتراک بگذارید. برای ثبت نام به مدرک تحصیلی مقطع قبل نیاز دارید که معمولا دانشگاه ها تا زمان تسویه به شما تحویل نمی دهند. و اینکه قبلا 2 بار بدون ثبت نام کامل و پرداخت شهریه انصراف دادم از دانشگاه پیام نور که 2 سال ازش میگذره و این بار میشه انصراف سومم،مشکلی بابت انصراف و قبولی روزانه ندارم؟ سلام،ببخشید من دانشگاه پیام نور قبول شده بودم چند ماه پیش و ثبت نام کردم،بعدش انصراف دادم و رفتم خدمت،الان اگه بخوام ایست خدمت بزنم دوباره میتونم برگردم به تحصیل در دانشگاه پیام نور؟ من الان ترم آخر روزانه ام.امتحانات مجازی عقب افتادن و با تاریخ ثبت نام سراسری تداخل پیدا کرد. انصراف اولمه. ترم هفتم الان، میخوام شهریور ۱۴۰۱ انصراف بدم. اما در کنکور ۹۸ و ۹۹ و ۱۴۰۱ برای داوطلبان نظام جدید از دروس دهم، یازدهم و دوازدهم دبیرستان سوال طرح میشه. الان تا قبل بهمن اگر از دانشگاه انصراف بدم می تونم کنکور ۱۴۰۱ شرکت کنم ؟ بنده سنوات تحصیلیم(۵ساله کارشناسی پیوسته شبانه) تموم شده.میخواستم بدونم ۱:قبل اینکه به کمیسیون مواردخاص درخواست تمدید سنوات بدم ؛ اگر انصراف بدم میتونم از معافیت یکساله بعد انصراف استفاده کنم واسه شرکت در کنکور سراسری(ورودی مهر۹۵؛ ۳ ترم مرخصی داشتم)؟

مشاور کنکور جواد رمضانی

با تماسی که با موسسه و آقای مقدم داشتم فهمیدم بچه هایی هستند که لیسانس شون غیر مرتبط هست و انگیزه ای ندارن و اصلا ندونند که می تونند به شهر و دانشگاهی که می خوان برسند. همچنین با کلیک روی لینک زیر می توانید به تعداد قابل توجهی محتوای تخصصی ارشد مهندسی عمران دسترسی داشته باشید. در صورتی که مشکل سربازی نداشته باشید می توانید شرکت کنید. میخواستم بدونم آیا دوباره میتونم در کنکور سراسری شرکت کنم و به رشته های پزشکی برم ؟ اگه کنکور 1401 بدم و پرستاری روزانه قبول بشم میتونم برم اونو بخونم یا باید برم سربازی؟ با توجه به اینکه شما مشکل سربازی ندارید مشکلی نخواهید داشت. در صورتی که اولین انصراف شما باشد مشکلی بابت ثبت نام مجدد نخواهید داشت. نه مشکلی بابت ادامه تحصیل نخواهید داشت. در ادامه این نوشته با ذکر جداول ضرایب دروس مختلف در انواع زیر گروه های تجربی در خدمتتان هستیم. اول این که ظرفیت پذیرش در رشتههای کنکور هنر خصوصاً رشتهها و دانشگاههای پرطرفدار بسیار کم است. تصفیه شوند و تصویر 25 شده است. مثلا به خوشان بگویند، هنر تو در این است که نسبت به بقیه سریع تر هستی و تازه نفس تر.

این موضوع باعث میشود علاوه بر یادگیری دروس به هنگام مرور نیز شما راحتتر مطالب درسی را به خاطر بیاورید. سلام وقت بخیر آیا میشود سهمیه کسی که میخواد از دانشگاه انصراف بدهد بخریم؟ در صورتی که اولین انصراف شما باشد مشکلی ندارد. هزینه معادل شهریه شبانه ترم هایی که مشعول به تحصیل بودید از شما دریفات می شود. اما شما باید توجه کنید که استفاده هم زمان از چند منبع تستی اصلاً درست نیست و شما باید بهترین منبع را انتخاب کنید و آن را مطالعه کنید. من یکبار بعد از قبولی در کنکور از پیام نور انصراف دادم، الان که کارشناسیم تو دانشگاه روزانه تموم شد ، می تونم مجدد در ازاد یا پیام نور ثبت نام کنم و معافیت تحصیلی بگیرم ؟ میخوام توی کنکور سال بعد شرکت کنم… سوالم اینه ایا امکانش هست امسال دوباره در دانشگاه ازاد شرکت کنم و انصراف بدم تا در کنکور 1401 شرکت کنم؟ من ثبت نام موقت دانشگاه آزاد رو انجام دادم اما هنوز شهریه ثابت رو پرداخت نکردم و انتخاب واحد نشدم بخاطر مبلغ بالای شهریه منصرف شدم سوالم اینه آیا مشمول قوانین انصراف میشم؟ برای چه دانشگاهی ثبت نام کردید؟ سلام آیا میتوان رشته در مقطع کارشناسی که در دانشگاه آزاد قبول شده ایم نرویم و سال بعد همین رشته را بدون کنکور ثبت نام کنیم؟

مشاوره کنکور از طریق تلفن همراه

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور اصفهان نی نی سایت دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما