نحوه طراحی سوالات کنکور 1401 + سطح سختی سوالات کنکور ۱۴۰۰

داوطلبایی که تو کنکور تجربی ۹۹ شرکت کردن برای این که ببینن حدود رتبشون چقدر میشه و یه خورده از استرس نتایج کنکور رو کم کنن منتظر منتشر شدن سوالای پاسخنامه کنکور تجربی 99 هستن تا با بررسی نمونه سوالا با جواباشون حدود درصد هر درس دستشون بیاد و تخمین رتبه کنن . سازمان سنجش معمولا چند روز بعد از برگزاری کنکور تجربی ۹۹ لینک دانلود دفترجه سوالات کنکور رو با کلید نهایی اون تو سایت خودش قرار میده . از سوالات مهم در مشاوره کنکور تجربی و برنامه ریزی مناسب برای کنکور این است که از کی باید شروع به درس خواندن کنیم؟ این موضوع نیز در برنامه ریزی کنکور تجربی نقش بسزایی دارد. اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از بهترین رشتههای تجربی در یکی از بهترین دانشگاههای ایران را دارید، بهتر است برای برنامه ریزی کنکور ، به بهترین مشاوره کنکور (به این سایت مراجعه کنید) تجربی مراجعه کنید. برای خیلی از دانش آموزان عزیز، کنکور به عنوان یک دو راهه بزرگ در سرنوشت شغلی و یا حتی زندگی است. شما باید با مشورت گرفتن از یک مشاور کنکور تجربی (وب سایت زیر را ببینید) خوب، و با توجه به نقاط قوت و ضعفتان برای چگونگی خواندن دروس برنامه ریزی کنید.

چرا که اهمیت هر یک از دروس در زیر گروه های کنکور تجربی تفاوت دارد. هر یک از سوالات بالا تأثیر زیادی در نحوه برنامه ریزی شما خواهد داشت. اگر شما از آن دسته معدل داغونهایی هستید که حتی نمیتوانید با سوابق تحصیلی در پذیرش بدون آزمون شرکت کنید و با امید و تلاش فراوان سعی در جبران با شرکت در آزمون سراسری را دارید تاثیر منفی معدل ممکن است حاصل زحمات شما را خنثی کند؛ بنابراین سعی کنید از حق اعتراض خود غافل نشوید که حتما تاثیر گذار خواهد بود. سر کلاس باید خوب گوش بدید و درس رو یاد بگیرید و همون روز (حتما حتما همون روز) مبحثی که تدریس شده رو از روی جزوه بخونید و مثال هاش رو حل کنید. درباره موضوع منابع کنکور باید در جلساتی مجزا به تفکیک درباره نقاط ضعف و قوت سیستم های مختلف یادگیری حضوری و غیرحضوری صحبت کنیم ؛ اما تا همین جا بدانید که بسیاری از رتبه های برتر کنکورهای سال های گذشته از کتب کمک درسی کنکور استفاده می کردند و با حل تست و تمرین از منابع متنوع مهارت و تسلط خود را به روی دروس بالا برده اند .

مشاور هیوا کنکور 1400

خلاصه اینکه چیزی که برای شما مهم است نباید زدن تمام تست ها یا فلان قدر تست حل کردن باشد. از طرفی هم لزوماً همه نباید از ابتدا روزی ۱۰-۱۲ ساعت درس بخوانند. من در ماه آخر خیلی کم درس خواندم. ابتدایی ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که دروس پایه رشته های دانشگاهی را بررسی کنید و با توانمندی ها و علایق حال حاضرتان در مباحث درسی مختلف را بررسی کنید. ادبیات: مطالعه را با قرابت معنایی، آرایه آغازکنید. در هنگام برنامه ریزی برای مطالعه حتماً از جدول زیر رشته های مورد نظر را بررسی و دروس با اهمیت تر را شناسایی نمایید. نحوه مطالعه درست و تست زدن را به دانش آموزان یاد بدهد. نه اینکه از آن زمان شروع به تست زدن و شرکت در کنکورهای آزمایشی کنید، بلکه منظورمان این است که اگر کسی از آن زمان درس ها را به خوبی بخواند و مسلط شود، برای کنکور تنها نیاز به یک یادآوری دارد. داوطلبایی که تو کنکور 99 شرکت کردن با دانلود سوالای کنکور تجربی و مقایسه جوابایی که خودشون دادن با کلید کنکور تجربی ۹۹ حدود درصد هر درسی که زدن دستشون میاد و تقریبا متوجه میشن که چه کردن و آمادگی اونا رو برای دیدن نتایج کنکور بیشتر میشه .

مشاور کنکور حسین پور

پس اگه شما هم جزو این افراد هستین و می خواین این نمونه سوالا رو بررسی کنین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشین چون یک لینک دانلود سوالا و پاسخنامه کنکور تجربی ۹۹ رو براتون گذاشتیم . در این صورت می توانید به یک ایده کلی درباره رشته ها دست پیدا کنید. به خصوص برای دانش آموزان رشته تجربی که با توجه به استقبال گسترده ای که در سال های اخیر شده است، شاهد رقابت بسیار شدید و در نتیجه نیاز بیشتر به مشاوره کنکور تجربی هستیم. در جدول زیر رشته های مختلف کنکور تجربی نشان داده شده است که شما با مراجعه به آن می توانید بفهمید که برای قبولی در هر رشته و دانشگاه باید به چه تعداد از سوالات پاسخ دهید. حتی حضرت حافظ میگه «قطع این مرحله بی همرهی خضر مکن.» وقتی شما کسی رو بالا سرتون دارید هم راه صحیح بهتون نشون داده میشه و هم مسیرتون کوتاه تر میشه. راهنمای تصویری ثبت نام کنکور سراسری در ادامه ارائه داده شده است. برای همین ما در ادامه نمونه سوالای کنکور تجربی 99 رو با پاسخنامش گذاشتیم که به محض انتشار این نمونه سوالا تمام لینک دانلود جدولای زیر فعال میشه . خوب بحث را طولانی نکنیم و به ادامه بحث مشاوره کنکور تجربی بریم.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما