نماینده کولر گازی جنرال چه می کند؟

گارانتی از روز خرید شروع می شود و به مدت 1 سال برای کار / 1 سال برای قطعات (فقط نقص در ساخت) / و 5 سال فقط برای کمپرسور است. جدول حداقل الزامات تست را برای هر مدل پایه که شامل چندین مدل/ترکیب مجزا می باشد، مشخص می کند. اگر یک مدل پایه شامل چندین دسته یا زیرمجموعه های فهرست شده در جدول باشد، الزامات آزمایش چندگانه اعمال می شود.

برای برآورده کردن الزامات کمیسیون تجارت فدرال، از تعیین ارزش های ارائه شده زیر استفاده کنید. این شامل سیستم‌های چندشاخه‌ای، سیستم‌های چند مداری، و سیستم‌های مینی اسپلیت چند سر با یک مقدار نشان‌داده‌شده برای ترکیب ترکیبی شامل SDHV و واحدهای داخلی بدون کانال یا کانال می‌شود.

General Air Conditioner Representative

اگر مدلی برای استفاده با مبردهای متعدد تأیید شده باشد، سازنده ممکن است چندین نمایش جداگانه برای عملکرد آن مدل (همه در یک ترکیب مجزا یا واحد بیرونی بدون تطبیق) با استفاده از مبردهای متعدد تأیید شده ارائه دهد. با hOmeLabs می‌توانید روشن/خاموش کنید، دما را تنظیم کنید، تایمر را برای خاموش کردن مکانیکی تنظیم کنید یا حالت‌های انتخابی را با استفاده از کنترل پنل دیجیتال تنظیم کنید.

General Gold 12000 Air Conditioner

جریان هوا را با استفاده از لوورهای جهت دار مستقیم کنید! 72.8 پوند hOmeLabs AC دارای ظرفیت خنک کننده غالب با جریان هوای قوی است. با گرمای آزاردهنده تابستان با کولر گازی پنجره ای 12000 BTU Energy-Star hOmeLabs مبارزه کنید! در پایان فصل تابستان، آن را برای استفاده طولانی مدت نگهداری کنید. برای مدیریت جهت افقی از چرخ افقی و برای مدیریت جهت عمودی از منحرف کننده های هوا استفاده کنید. حرکت باد عمودی خودکار هوای خنک قدرتمند را به طور مداوم برای خنک‌سازی سریع و پایدار توزیع می‌کند.

دارای 6 عملکرد خنک کننده: خنک کننده، فن، خشک کردن، خودکار، ECO و حالت خواب. برای پمپ های حرارتی (به غیر از پمپ های حرارتی فقط گرمایشی)، تمام واحدهای جمعیت نمونه باید در هر دو حالت سرمایش و گرمایش و نتایج برای تعیین همه نمایش ها مورد آزمایش قرار گیرند. مینی‌ون‌ها معمولاً خودروهای خانوادگی هستند و توسط یک جمعیت بالغ و رانندگان با تجربه رانندگی می‌کنند.

Preparation Of Evoli Air Conditioner

کشش اضافی سیستم چهار چرخ متحرک در خودروهایی که SUV نیستند نیز وجود دارد. مشکل اینجاست که بسیاری از ما رانندگی را در زمانی یاد گرفتیم که اقتصاد اولویت بالایی نداشت و خودروها با صرفه‌جویی در ذهن ساخته نمی‌شدند. مصرف سوخت یک عدد ثابت نیست.

Preparation of Evoli air conditioner

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد برای تهیه کولر گازی جنرال گلد در این ناحیه کلیک کنید – مقاله را بخوان – بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelGuide to buying household appliances