نکات مهم در انتخاب مشاور کنکور خوب – مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی علیرضا افشار

انرژی منفی و موج منفی از امروز ممنوع چرا چون با این کارتون بیشترین ضربه رو به خودتون میزنید ! شاید چنین داوطلبی درس های سبک تر را که انرژی کمتری می گیرد در طول هفته و درس های سنگین تر را در روزهای تعطیل آخر هفته قرار دهد؛ در حالی که یک فرد با زمان آزاد بیشتر ممکن است سنگینی کتاب ها را در طول هفته پخش کند. به ویژه آنکه راهکارهای سریعی که برای حل تستهای کنکور ارائه می کردند، کاملاً مبتنی بر مفاهیم کتابهای درسی بود و نشان می داد که ایشان بخوبی با روشهای تفکر طراحان کنکور سراسری در طراحی تست ها آشنا هستند، از طرفی برنامه های درسی شان به شدت علمی و بسیار متفاوت تر از برنامه هایی بود که در مراجعه به مشاورین تحصیلی دیگر دیده بودم. خبرنگار برنا به سراغ برخی از رتبه های برتر کمپ کنکور سیناتهرانی از مشاورین برجسته کنکور که پیش از این نیز مصاحبه های ایشان در این سایت منتشر شده بود، رفته تا به بررسی این مسأله بپردازد که آیا همه آنها با تکیه بر توانایی ها و تلاش خود به موفقیت دست یافته اند و یا برخی از آنها از بهترین مشاورین تحصیلی و یا معلمین کنکور کشور بهره گرفته اند؟

مشاور کنکور تجربی

مشاوره کنکور 1401 - با طرح رتبه شو IDNovin تضمینی 2رقمی شو باید بگیم که تمام مشاورین آیدی نوین، رتبه های تکرقمی، ۲ رقمی و ۳ رقمی کنکورهای گذشته هستند که دوره های مشاوره را در این موسسه گذرانده اند و همگی تقریبا از یک سطح عالی برخوردار بوده و میتوانند دانش آموز را به بهترین شکل راهنمایی کنند. دبیران مدرسه هم بجز دو نفرشان، مابقی از سطح علمی متوسط به پایینی برخوردار بودند که گاهاً در پاسخگویی به ساده ترین سؤالات دانش آموزان نیز عاجز بودند و حتی بسیاری از فصول کتاب درسی را نیز تدریس نمی کردند. با وجود اینکه دبیرستان دخترانه مدبران عنوان بهترین مدرسه خاورمیانه را کسب کرده و جزء برترین مدارس کنکور دخترانه تهران بوده، بزرگترین ویژگی این مدرسه از نظر دانش آموزان و اولیا این است که توجه ویژه ای به استعداد دانش آموزان دارد. حال سوال این است که چگونه استرس و سردرگمی را باید رفع کرد تا دانش آموزان بتوانند درست را بگیرند؟ این رتبه تک رقمی در همان روزهای ابتدایی اعلام نتایج رسمی کنکور سراسری ؛ اظهار داشته که من مشاور تحصیلی و معلم کنکور نداشتم و حتی با اظهارات تمسخرآمیز خود، علم مشاوره تحصیلی را نیز زیر سوال می برد، حال آنکه بعدها مصاحبه های جانبدارانه و تبلیغاتی وی از یک موسسه کنکور و نیز یک گروه ناشناس و تازه کار زیست شناسی، نشان داد که نه تنها این شخص، بلکه اغلب نفرات برتر کنکور به نوعی از بیان واقعیت ها خودداری می کنند.

اما این رسانه که از منافع تبلیغاتی گسترده این بازار سود سرشاری بدست می آورد، بی توجه به این بخشنامه به سرعت در حال تاخت و تاز است. به دلیل درخواست این افراد و حفظ حریم خصوصی شان از ذکر نام آنها خودداری کرده ایم. لازک ذکر است که در سال های قبل خیلی از سوالات کنکور در آزمون های شبیه ساز فاروس طاها وجود داشت. در کنار برنامه ریزی زمانی و مدیریت تحصیلی شما، تست هایی مانند سوالات کنکور برای شما ارسال می کند و شما را با نحوه سوالات و امتحان کنکور آشنا می کند. مشاوران این مرکز برای پاسخگویی به تمامی سوالات شما، تمام وقت در خدمت شما می باشند. مرکز مشاوره رسپینا در خدمت شماست.مشاور خوب آموزش و تحصیلی کنکور و موفقیت گنبد؟ به موفقیت خودتان در کنکور و کسب رتبه و رشته دلخواه خودتان فکر کنید. قسمت اعظمی از این اشتباها ناشی از استرس، فشار بیش از حد، عدم آگاهی نسبت به مسائل کنکور، نداشتن راهنما، کمبود وقت و … این رتبه برتر می گوید: من با مشاورینی هم که این مؤسسه در برنامه هایش استفاده می کرد چندین بار صحبت کرده ام و اصلاً آنها را در حد و اندازه های مشاورین رتبه های برتر کنکور ندیدم.

از مشاور کنکور چه بپرسیم

اما من به یکی از آنها گفتم که تاکنون حتی یکبار هم در آزمون های شما شرکت نکرده ام، اگر مردم بپرسند پس کارنامه این رتبه برترتان کجاست، شما چه می خواهید بگویید؟ اما از طرفی هم بسیاری موفق به کسب رتبه مورد قبولی می شوند که با تلاش مضاعف و طبق برنامه ریزی درست و اصولی موفق به کسب هچین نتیجه ای شده اند. در این مقاله میخواهیم بهترین مشاور کنکور انسانی (bestp.ir) مشهد را به لحاظ سبک کاری و برنامه ریزی معرفی نماییم. در پاسخ باید عرض کنیم که درست است این برنامه به صورت رایگان خدمت شما دوست عزیز داوطلب ارائه می شود اما هرگز در کیفیت بالای آن شک به دل راه ندهید. در طول شبانه روز چه مدت زمانی صرف استراحت و تفریح می شود ؟ همه ی ما در طول شبانه روز، ساعاتی داریم که هیچ کاری انجام نمی دهیم و عملا ساعات مذکور، بطور بی ثمر و بی فایده می گذرد؛ این ساعات همان زمان های مرده است که نه کار مفیدی انجام داده ایم و نه تفریح خاصی کرده ایم؛ اهمیت زمان های مرده در سال کنکور افزایش می یابد. اگر همه آنها راست می گویند، پس چگونه است که همین اشخاص چند روز بعد تغییر موضع داده و با شرکت در مصاحبه های کاملاً تبلیغاتی، از کتب کنکور یا خدمات موسسات آموزشی خاص دفاع می کنند و موفقیت خود را مرهون برنامه ریزی ها و آزمون های آزمایشی آنها می دانند و یا همانند یکی از رتبه های برتر کنکور در مصاحبه های متفاوت خود اظهارات متناقضی را ارائه می دهند.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

تماس با ما