همهچیز درباره انصراف از دانشگاه – گروه مشاور برتر

شرکت در مقطع کارشناسی پیوسته مختص داوطلبانی می باشد که دارای مدرک پیش دانشگاهی بوده و تصمیم به تحصیل در دوره ۴ ساله لیسانس رو دارند و کارشناسی ناپیوسته نیز همان دوره کاردانی به کارشناسی می باشد که داوطلبانی که مدرک کاردانی رو دارند میتوانند برای ادامه تحصیل در رشته های کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد خرم آباد شرکت کنند. با توجه به تنوع رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد در دوره های بدون کنکور این دانشگاه در سال های اخیر و استقبال بی سابقه داوطلبان برای شرکت در دوره های بدون کنکور، این دانشگاه هرساله اقدام به پذیرش دانشجو بصورت بدون کنکور نماید. در ادامه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد به تفکیک مقطع تحصیلی برای اطلاع شما داوطلبان عزیز قرار داده شده است. حتی بسیاری از افرادی که باید از مرحله کنکور بگذرند سعی می کنند با استفاده از کنکور زبان این کار را انجام دهند، چون در این رشته مهارت و علاقه دارند و هم نسبت به سایر رشته ها متقاضیان کمتری را به خود اختصاص داده اند که یک مزیت بزرگ است.

از طرفی برنامه ریزی و مشاوره برای کنکور ارشد مکانیک برای طیف های متنوع و زیاد داوطلبان کارشناسی ارشد این رشته با هدف گذاری های مختلف باعث بالاتر رفتن مهارت های شخصی من و گروه مهندسی مکانیک در امر مشاوره و برنامه ریزی شده است. پس تعداد این مشاورین هم زیاد هست. مرکز مشاوره ذهن آرا، با در اختیار داشتن بهترین مشاورین کنکور در تهران، سابقه بسیار موثری در زمینه مشاوره تحصیلی و مشاوره کنکور (https://www.fall24.ir/%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%87%d8%b2%db%8c%d9%86%d9%87-%d9%87%d8%a7-%d8%aa%d9%86%d9%87%d8%a7-%d9%be%d9%88%d9%84-%d9%86%db%8c%d8%b3%d8%aa/) داشته و مشاوره در این مرکز توسط دکتر روانشناس با سابقه انجام می شود و مسیر تشخیص، تحلیل و برنامه ریزی به صورت کاملا علمی پیش می رود. مرکز مشاوره سایت کنکور نیز با هدف دسترسی آسان به مشاورین رتبه برتر کنکور با کمترین هزینه و بهترین کیفیت، اقدام به فعالیت نموده است. تعداد زیادی از مراکز با این معیار فیلتر خواهند شد . ممکنه یه مشاور تعداد زیادی دانش آموز داشته باشه که توی کنکور رتبه های خوبی کسب کردن اما شما با اون مشاور نتونین درست ارتبط برقرار کنین یا یه خصوصیاتی داشته باشه که دوستش ندارین.بنابراین نمیتونیم قطعی بگیم اگر یه نفر با یه مشاور تونسته توی کنکور با رتبه خوب قبول بشه شما هم میتونی.

حرفی برای گفتن نداشتند.

اما اگه رتبه برتری رو پیدا کنین که مسئولیت پذیر باشه، (معمولا اینجور مشاورا تعداد زیادی شاگرد ندارن و معروف هم نیستن). اما دانش آموزانی که نمی تونن از خدمات مشاوره کنکور (به سادگی روی پست زیر کلیک کنید) تجربی ما یا سایر مراکز استفاده کنند مطالبی رو بر روی سایت و صفحات اجتماعی در اختیارشون گذاشتیم که با مطالعه دقیق اونا می تونند پاسخ تمام سوالات مشاوره ای خودشون رو تو زمینه کنکور دریافت کنن. روبه روهستیم. در یک مشاوره حضورى برخلاف مشاوره کنکور تلفنى، هزینه هاى خیلى بالاترى از ما دریافت می شود که در کنار سایر هزینه ها مشکل ساز خواهد بود. به نظرم وظیفه آنها بیشتر تشویق کنکوری ها برای خرید بسته های آموزشی مؤسسه شان بود وگرنه در مشاوره کنکور حرفی برای گفتن نداشتند. بنده دانشجوی ارشد روزانه بودم که بهمن سال 99 انصراف از تحصیل دادم،این در حالیه که ترم پاییزیه همون سال یعنی سال 99 که ترم سومم میشد مرخصی تحصیلی گرفته بودم و هیچگونه انتخاب واحدی نداشتم در اون ترم،حالا سوال اینجاست که یک سال معافیت تحصیلی بنده با توجه به اینکه ترم آخر مرخصی گرفته بودم و انتخاب واحدیم به تبع نداشتم تا آخر همین شهریوره یا تا همون بهمن ماه که انصرافم رد شده بود؟ همچنین با پیگیری های روزانه و تماس های منظم، مطالعه تو را زیر نظر خواهد داشت.

همچنین لازم است قبل از اینکه مشاور برنامه ریزی کنکور برای شما برنامه ریزی کند اطلاعات کاملی از وضعیت و شرایط فعلی شما، توانایی ها، نقاط ضعف و قوت و سایر موارد لازم در اختیار داشته باشد تا بر اساس آنها و با توجه به اصول برنامه ریزی، بهترین برنامه درسی برای کنکور یا برای امتحانات پایان ترم را طراحی کرده و به شما تحویل دهد. 3- مرور دروس نمیسال اول دوازدهم برای شما بسیار حائز اهمیت است. برای هر درس باید نکات مهم و فراموش شدنی را نت برداری کنید و آن هارا مرور کنید تا در حافظه بماند. خلاصه نویسی درست به شما کمک میکند همیشه نکات مهم کتاب را همراه خود داشته باشید تا در مواقع بیکاری آنهارا مرور کنید. ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در خرم آباد، برای داوطلبان شهر خرم آباد و هم چنین سایر شهر های اطراف خرم آباد، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند. ملاک پذیرش در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خرم آباد معدل دیپلم و پیش دانشگاهی داوطلبان است. تقریبا میتوان گفت بالای 90 درصد از رشته های موجود در دانشگاه آزاد خرم آباد بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون پذیرش شوند.

Aron Trujillo

نرد اینترنتی. ارتباط دوستانه مبشر قهوه. متخصص موسیقی بسیار متواضعانه. مدافع تلویزیون آماتور

تماس با ما