همهچیز درباره انصراف از دانشگاه – گروه مشاور برتر

امید است سایر مشاورین تحصیلی نیز با الهام از تجربه پیروزی ها و شکست های این شش مشاور مطرح تحصیلی راه موفقیت خود و دانش آموزانشان را هموارتر سازند تا جامعه ای پویاتر ، بهتر و موفقتر داشته باشیم. تاییدیه تحصیلی به خود فرد داوطلب داده میشود. همچنین رزومه، سابقه و نتایج کار یه موسسه مشاوره تحصیلی خیلی بیشتر قابل بررسیه تا یک فرد معمولی. بنابراین یکی دیگر از موارد مشاوره ما ، با روش منحصر به فرد به دانش آموز در اجرای دفتر برنامه ریزی طبق روال نظم و اصولی کمک می کند. برای دسترسی به محتوای این بخش، باید در سایت ثبت نام کنید. اینجا میتوانید به لایوها، پادکستها، مقالات، ویدیوها، معرفی کتاب، معرفی فیلم، محتوای مدیتیشن و شکرگذاری دسترسی پیدا کنید که تنوع بالایی از محتوها را در اختیارتان میگذارد. میرصادقی مدتی است دامنه فعالیتهای خود را گسترده کرده و اقدام به برگزاری همایشهایی در زمینه موفقیت فردی نموده است. سازمان سنجش معمولا به فاصله یک تا دو روز پس از زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۰، دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و حداکثر یک هفته پس از آن پاسخنامه کلیدی مربوطه را در سایت خود منتشر کرده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد که در ادامه می توانید آن را دریافت نمایید.

مشاور کنکور 99

ایمان سرور پور یکی از افرادی است که در زمینه تغییروتحول فردی فعالیت دارد و به قولی میتواند مسیر موفقیت و پیشرفت را برای افراد روشن سازد. مقالات سایت توسط متخصصین هر رشته نوشته شده است و موضوعات آنها جز دغدغهها و علاقهمندیهای اکثر افراد جامعه است. همان طور که مشاهده می کنید، اکثر رشته ها و اکثر رشته های معروف در زیرگروه ۱ کنکور ریاضی هستند. همچنین تمامی حل تمرین ها و چکنویس های دانش آموز بررسی و چک می شود و از برنامه مطالعه شده، یک آزمون شخصی گرفته می شود تا با این نظارت دقیق، کیفیت و سرعت مطالعه و فرایند پیشرفت و موفقیت دانش آموز به طور کامل تحت نظر مشاور قرار بگیرد. لایوهای ارائه شده، صحبتهای علی میرصادقی در لایو اینستاگرام در خصوص موضوعاتی چون خودشکوفایی، مثبت گرایی، فرزندپروری و غیره است. علاوه بر این، سایت شامل یک فروشگاه هم میشود که میتوانید با سر زدن به آن و بررسی محصولات ارائه شده، اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید. 5. نحوه پذیرش در دانشگاه به چه صورت است؟ دفتر مشاوره علیرضا افشار در کرج است اما بیشتر به صورت غیرحضوری مشاوره می دهد. او ۱۵ سال سابقه کاری دارد؛ اما سابقه ی ۶۰ هزار ساعت کارمشاوره، برنامه ریزی و آموزش و مدیریت آموزش را در کارنامه خود دارد.

مشاور و برنامه ریز کنکور

در طول هفته پیگیری های دقیقی از طرف مشاور بر روی شما انجام خواهد شد و شما می توانید در طول هفته، در ساعات مشخص شده ای با مشاور خود در ارتباط باشید تا مشکلات و مسائل احتمالی را برطرف کنید. علاوه بر این مشاوران انتخاب رشته تسلط خوبی بر روی رتبهی مورد نیاز برای قبولی در رشتهها دارند و از این طریق میتوانند کمک قابل توجهی برای شما باشند. همچنین تدریس های رایگان زیادی را می توانید روی سایت آلا بیابید و اگر مشکل مالی دارید یا نمی خواهید برای کلاس کنکور هزینه کنید از آن ها استفاده کنید. مطالعهی گروهی خصوصاً با دوستان صمیمی کمک زیادی به شما میکند. هر چیزی که دانش آموز برای پیشرفت تحصیلی و موفقیت احتیاج دارد، به صورت کاملا شخصی سازی شده برای دانش آموز ارائه خواهد شد. در واقع مشاور با بررسی کردن دفتر برنامه ریزی دانش آموز ، کاملا در خصوص وضعیت و شرایط مطالعه او آگاه می شود و با ارائه راهکارهایی مناسب، دانش آموز را به سمت و مسیر درست هدایت می کند. در واقع چند برنامگی بزرگترین معضل خیلی از دانش آموز هاست.

برنامه ریزی به صورت هفتگی تنظیم خواهد شد و اولویت مشاورین خصوصی مورد تایید علی میرصادقی، جلوگیری از چند برنامگی در فرایند تحصیل شما در همه پایه ها و کنکور می باشد. این دفتر برنامه ریزی توسط علی میرصادقی نوشته شده و برنده مقام دومین کتاب خودیاری جهان در سال 2014 می باشد که قدم به قدم با این کتاب می توانید به مهارت برنامه ریزی دقیق و متعهد بودن به برنامه خودتان برسید و با این کتاب پیشرفت کنید. خیلی از دانش آموزان کنکوری این موضوع رو می دونند، اما نمی تونند برنامه ریزی کنکور مناسب و اصولی برای خودشون داشته باشند. سلام استاد. من خیلی بد شانسم 🙁 تا الان اصلا درگیر هیچ حاشیه ای نبودم و الانم نیستم.ولی انگار حدودا تو مهر یا ابان مراسم عقد خواهرمه .استاد من با رفت و امد زیاد کلافه میشم و اصلا پدر مادرم اجازه نمیدن وقتی مهمون میاد نرم پیششون.همش میگن ابروی ما و خودتو میبری.واقعا این مسئله داره منو دیوونه میکنه.خیر سرم رو دورقمی شایدم تک حساب باز کرده بودم . حتما سعی می کنیم این موررد رو هم به مقالاتمون اضافه کنیم؛ ممنون از پیشنهاد خوبت.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاوره غیرحضوری کنکور دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما