پذیرش کنکور 1400 – آرال دانش

از آن جای که جامعه ما نیاز مبرمی به مربیان و معلمین شایسته و والا دارد بر آن شدم تا ویژگی های یک معلم موفق را تهیه کرده و خدمت خواننده های گرامی به ویژه معلمین دلسوز تقدیم نمایم، امید است معلمین ما به این صفات آراسته شده والگوی عملی از خوبی ها وفضایل را به دانش آموزان ارایه دهند. من در دانشگاه استنفورد چیزهای بسیاری از اساتید خود آموختم، اساتیدی که هریک به نوبه خود انسانهای موفق عصرحاضر در کشور آمریکا هستند اما بدون هیچ تعصب و جانبداری خاصی می گویم که همه ویژگی های مثبت آنها را تنها در گوشه هایی از شخصیت حسن باقری یافتم. در روزهای آینده مطالب بیشتری از زندگی حسن باقری به روایت افرادی که او را از نزدیک دیده و شاهد هنرنمایی های نظامی اش بوده اند برایتان خواهم گفت زیرا معتقدم درس های بزرگی برای ایجاد تحول و رشد و شکوفایی در همه ما خواهد داشت.

مشاور کنکور شاهین شهر

پاسخ سیناتهرانی: بنده شاگردی نداشته ام که از تابستان دوره پیش دانشگاهی تصمیم گرفته باشد خود را برای کنکور آماده سازد و موفق به کسب رتبه تک رقمی نیز شده باشد ولی همه ساله چند رتبه دو رقمی و بخصوص سه رقمی از این دسته از دانش آموزان داشته ایم. پاسخ بسیار مشخص است: نهایت آرزوی دانش آموز ما این است که با کسب رتبه ای عالی وارد رشته های پرطرفدار پزشکی یا مهندسی در بهترین دانشگاههای کشور شود و وقتی به هدفش می رسد این فرد دیگر تمام شده و تبدیل به یک دانشجوی عادی می شود که بجای درس خواندن وقت خود را صرف شرکت در پارتی ها و تفریحات دیگر می کند. در واقعا کاخ آمال و آرزوهای این دسته فرو می ریزد و همانند بسیاری از رتبه های برتر سالهای گذشته دچار روزمرگی می گردند و نهایتش این است که به کشور دیگری مهاجرت کنند که شرایط برای موفقیتشان آماده تر یاشد. گاهی داوطلب با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در کرمانشاه روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب میشود و با خود میگوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

مشاوره کنکور ژنتیک پزشکی

فردا نیوز تلاش کرده است تا گفت و گویی متفاوت و بر پایه پرسش هایی خاص با مشاور رتبه های برتر کنکور داشته باشد. این مشاور تحصیلی و عضو ارشد سایت درس زندگی دات کام به شفاف نیوز گفت: متأسفانه فلسفه طراحی و چیدمان سوالات آزمونهای سراسری کاملاً با روش طراحی سوالات آزموهای آزمایشی متفاوت است، زیرا این موسسات یک بانک سوال نرم افزاری دارند که بصورت رندم یا تصادفی و بر اساس مباحثی خاص، سوالات کنکور را انتخاب و بصورت خودکار در برگه آزمون می چیند، حال آنکه به عقیده من، در کنکور سراسری چیدمان سوالات بر اساس الگوهای روانشناختی خاصی صورت می گیرد. چه بسیار زیر گرایشهای کم طرفداری که اوضاع دکترا در آنها بسیار خوب است و خیلی سریع می توان عضو هیئت علمی یک دانشگاه شد. بسیاری از دانش آموزانم که اکنون دانشجویان بهترین دانشگاههای کشور هستند می گویند: آشنایی ما با حسن باقری زندگی مان را هدفمند کرده است و حتی یک ثانیه آنرا نیز نمی خواهیم به هدر بدهیم. به جرأت می توانم بگویم آشنایی شما با حسن باقری می تواند قدرتی در درون شما ایجاد کند که حتی کوهها را نیز جابجا کنید. سینا تهرانی به شفاف نیوز گفت: اگر هدف کسب رتبه تک رقمی و دو رقمی باشد، لازم است تا دانش آموز از همان سال اول ورود به مقطع دبیرستان، شیوه های مطالعاتی ای را بیاموزد که طراحان بر اساس آن اقدام به طرح سوال می کنند، البته بنده داشتن برنامه درسی ویژه کنکور را برای سال اول توصیه نمی کنم ولی در کنار آن ، اجرای یک برنامه درسی سبک با رعایت نکاتی خاصّ، برای موفقیت در امتحانات مدرسه اشکالی ندارد و خیلی هم خوب است.

مشاور کنکور قادری

البته شرط کسب این رتبه ها نیز مستلزم داشتن یک برنامه درسی دقیق و حساب شده در کنار کسب مهارتهای لازم در مطالعه دروس و تست زنی است. استاد مهدی شیخی زیست شناسی را به صورت آموزشی – تست زنی – خلاقیت – جمع بندی به صورت ترکیبی ،تفهیمی ، خط به خط و … به عنوان مثال در اولین هفته یادگیری برای کنکور شخص نمیتواند روزانه ۱۰ ساعت مطالعه مفید داشته باشد و لازم است که به صورت مداوم و با پشتکار مستمر زمان یادگیری را افزایش دهد. در این مقاله، به بررسی رتبه لازم برای داروسازی، درصدهای لازم برای داروسازی و کارنامه آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی خواهیم پرداخت. کارنامه های زیادی از درصد ها و ترازهای قبولی این دو رشته را دیده اید، چطور یک داوطلب با رتبه زیر هزار و یکی با رتبه کمی بالاتر قبول شده است، چه چیزی در قبولی این افراد تاثیر داشته؟ شرکت در کنکور نظام جدید مستلزم آگاهی کامل نسبت به تمامی موارد ذکر شده در این مطلب می باشد، چرا که هر چه داوطلب با اطلاعات بیشتری اقدام به برنامه ریزی کنکور 1401 نماید، موجب می شود تا با ذهن آرام تری فرآیند مطالعه خود را پیش برده و هوشمندانه تر عمل کند.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما