کنکور 1400 نظام قدیم نی نی سایت – راهنمای کامل شما

جهت ارتباط با میلاد قربانی مشاور کنکور می توانید با شماره تماس ۷ ۹۴ ۹۴ ۹۵ ۰۹۱۹ تماس بگیرید و از مشاوره های بی نظیر ایشان بهره مند شوید. درحین درس خوندن با تماس هایی که مشاور با من داشت مثل تماس های تلفنی و تلگرامی تونستم از روند مطالعه خارج نشم و تو خط روند مطالعه قرار بگیرم. در مشاوره تحصیلی مورد تایید علی میرصادقی تلاش می شود که تمامی ابزار هایی که برای رسیدن به موفقیت احتیاج دارید را در اختیار داشته باشید. میلاد به تمامی دروس تسلط کامل داشته و همچنین اطلاعات کامل و جامعی در مورد کنکور و قوانین آن دارد . در بخش لیست اسامی تمام مشاوران جهت ارتباط با رتبه برتر های کنکور میلاد قربانی نیکپور یکی از بهترین مشاور حرف آخر اشاره می کنیم. کسی که آرزوی رتبه برتر شدن رو تو سرش داره باید توجه داشته باشه که برای کسب چنین موفقیت بزرگی باید از خیلی چیز ها دل بکنه و تمام ذکر و فکر خودش رو معطوف موفقیت در کنکور سراسری بکنه. از برنامه ریزی و پیگیری های انجام شده توسط مشاورم راضی ام و مطالب انگیزشی که در کانال قرار داره خیلی مفید هستند. واقعا برای هیچکسی این سوال به وجود نیامده که آیا برگزار کننده کنکور اجازه دارد که آزمونی به اسم آزمون سنجش برگزار کند یا نه.

مشاوره کنکور تجربی 99

در ویدیو بالا تمامی مطالبی که در این مقاله وجود دارد از جمله اهمیت شیمی در کنکور رشته تجربی و ریاضی، عملکرد داوطلبان در پاسخ دادن به سوالات کنکور، دسته بندی مباحث شیمی کنکور و معرفی آسانترین فصل های شیمی کنکور و همچنین ارائه راهکار هایی برای پوشش نقاط ضعف در مطالعه شیمی کنکور به صورت گسترده تر برای شما توضیح داده شده است. این دو رشته تشابه زیادی به هم دارند اما مدیریت صنعتی سه بعد فنی و تکنیکی، مالی، رفتاری و اجتماعی دارد. به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد ، که لیست کامل رشته های بدون آزمون ارائه شده این دانشگاه در مقاله ارائه شده است . امروز از همین جا به شما اعلام میکنم که دقیقا تاثیری که درس شیمی در کنکور شما لحاظ میکند به اندازه ریاضی مهم و بیشتر از زیست شناسی است. سوال اول: ما برای زیست شناسی و کتاب های کمک درسی مربوط به این درس، مقاله جداگانه ای داریم که لینکش در انتهای همین مقاله موجوده و بهت پیشنهاد می کنم حتما مطالعه کنی. در مقاله مباحث مهم ریاضی در کنکور تجربی را بررسی کردیم و ثابت کردیم که درس ریاضی حتی از زیست شناسی هم میتواند بیشتر و پر رنگ تر باشد.

برای مشاهده مهمترین مباحث مربوط به درس های عمومی هم میتوانید با کمک یکی از لینک های مباحث پر تست ادبیات کنکور، مباحث پر تکرار عربی کنکور، پر تست ترین درس های دینی کنکور و مباحث پر تست زبان کنکور از اطلاعات موجود در آن ها هم بهره مند شوید و یک انتخاب هوشمندانه برای مطالعه در زمان کوتاه داشته باشید. شیمی درسی شیرین و درعین حال بسیار سخت در کنکور سراسری است که در سال های اخیر درص پاسخگویی به سوالات آن به شدت کاهش یافته است و حتی رکوردی را نیز به خود اختصاص داد به طوری که در چند سال متوالی کسی موفق به کسب درصد 100 در این درس نشد؛ از طرفی این درس به شدت در رشته تجربی پر اهمیت است به خصوص برای افرادی که عشق به رشته داروسازی دارند و برخلاف باور ها در رشته ریاضی فیزیک هم اهمیت به سزایی دارد؛ شاید در وهله اول این اهمیت زیاد به چشم نخورد اما برای رشته هایی همچون مهندسی شیمی، مهندسی نفت، پلیمر، مکانیک و بسیاری دیگر از رشته ها، درس شیمی درس اصلی میباشد و داوطلبی که از الان به خوبی آن را یاد نگیرد در آینده بعد کنکور هم دچار مشکل خواهد شد.

داوطلبان رشته ریاضی از داوطلبان رشته تجربی و انسانی کمتر می باشند و اولویت های اول آن ها کامپیوتر(به علت خودکارآفرینی و خوداشتغالی)، شیمی، مهندسی پزشکی، عمران، مکانیک، برق و صنایع می باشد و در درجه بعدی فرهنگیان. در مشاوره کنکور حضوری ممکن است دانش آموزان خیلی از مشکلات و فکرهایی که به سراغشان می آید را در جلسات حضوری فراموش کنند اما در مشاوره کنکور – bestclassic.ir – تلفنی به راحتی برای مشاور ویس میفرستند و سوال خود را میپرسند. دوست عزیز شما میتونید برای قابل لمس شدنش همین الان تو اینترنت رشته و دانشگاهی که میخوای رو سرچ کنی و یه کم اطلاعات درموردش کسب کنی مطمئن باش خیلی کمک میکنه. اما عزیزان من یک خبر خیلی خوب هم برای شما داریم. این ویدیو توسط بنده شایان مامندی رتبه 958 کنکور سراسری و از مشاورین رتبه برتر حرف آخر ضبط شده است و تجربیات دوران کنکور و تحصیل من به صورت کامل در اختیار شما قرار میگیرد. من شایان مامندی هستم مشاور و کارشناسی تحصیلی و در این مقاله مباحث مهم شیمی در کنکور تجربی و ریاضی که در عین حال مباحث آسان شیمی در کنکور نیز محسوب میشوند کاملا معرفی خواهم کرد، در رابطه با اهمیت شیمی در کنکور تجربی و ریاضی توضیح خواهم داد و عملکرد داوطلبان در پاسخگویی به سوالات را با آمار دقیق بررسی میکنیم.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما