یعنی درصدهای کنکورمهم هستش واسه ۱۴۰۱هم،درسته؟

آیا باید جریمه پرداخت کنم؟ آیا واقعا میشه از این اندیشه که فلانی چه لباسی پوشیدهبود و غذاها چقد خفن بود و سالن چقدر مجلل بود بیرون اومد؟ در تمام این سالها زمانی بود که ناامید یا خسته شوی؟ در واقع با خوندن این مقالات، انگار یک مشاور تحصیلی رایگان کنار شماست و به شما در یادگیری روش های مطالعه حرفه ای کمک می کنه. مشاوره کنکور ارشد مجموعه حقوق، به عهده آقای علیرضا فتحی (مشاور تخصصی ارشد حقوق) می باشد که با کلیک روی اسم ایشان می توانید به صفحه رزومه مشاور تخصصی این رشته بروید. الان برای کنکور سراسری ۹۷ در رشته داروسازی میخواستم شرکت کنم. بله؛ دروس رتبه ساز در کنکور انسانی. همین الان بردارین «بعد از کنکور» رو بیارین قبل کنکور! الان بگم متاسفانه یه خرس پشت سرتون وایساده… تا بخواین حرص نخورین خرس شما رو خورده. بنابرین اگر شما در هفته حداقل ۴ ساعت از این طریق وقت تلف کنید، در ۹ ماه یعنی از اول مهر تا پایان خرداد حدود ۱۵۰ ساعت زمان از دست خواهید داد. من برای مبحث قرابت حدود 200 سوال از نشرالگو زدم اما هنوزم می بینم مشکل دارم و غلط می زنم به نظرتون چی کار کنم. من که اصلا نمیتونم.

ولی با این وجود، کسایی هستن که کسی مجبورشون نکرده اما میرن تو این کار احمقانه شرکت میکنن. اینطوری به احتمال زیاد میره تو حافظهی بلندمدت. دیدین یه چیزایی هست هی یادتونمیره و قبل هر امتحان باید دویست بار مرورش کنید، بعد یه بار که تو امتحان غلط مینویسین یهو میره میچسبه وسط حافظه؟ یعنی با اومدنش تو امتحان و بلد نبودن ما، از هزار تا چیز دیگه که سعیکردیم حفظ کنیم متمایز شده، جاش خالی شده و حالا وقتی پُرش میکنیم دیگه فراموشنمیشه. اگه با آهنگ تکون بخورین که دیگه نور علی نور. اما وقتی تا حدی که تونستین درس خوندین و هر چی روی تمرکز و آرامشتون تاثیر داره رعایتکردین، سر جلسه هر چی بشه دیگه تقصیر شما نیست. چگونه اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه را ویرایش کنیم؟ میتونیم از تکنیکایی مثل داستان ساختن و چسبوندن حروف اول به همدیگه استفاده کنیم که خیلی هم موثره.

مشاور کنکور حسابداری

کلا حافظه، مثل آدم عاقل، چیزی که واسش جالب باشه یا حس کنه قراره ازش استفادهکنه یادش میمونه. خب به نظرم این مثل این میمونه که ساعتی یه بار برین تو یه مهمونی دههزار نفره، ده دقیقه با مهمونا حرف بزنید و برگردید تو اتاق. تا قبلش کاری ندارین بکنین و ممکنه فکرای مخرب تو ذهنتون بیاد، ولی بعد انگار از اون جو سرد سالن به سوالات پناه میبرین. همونطور که میگن کیفیت خواب، کیفیت بیداری رو مشخص میکنه، این هم که تو وقت آزاد چیکار میکنین، توی مطالعهتون تاثیر داره. باز هم ایمان نمیآورید؟ من برای استراحت معمولا راه میرفتم دور خونه یا سیبی گاز میزدم با پوست، یا در یخچالو شش بار باز و بسته میکردم که البته مامانم اصلا از این حرکت خوشش نمیاومد ولی واقعا موثر بود. و نهایتا اگه چیزی اونقد مسخره بود که هیچ رابطهای با هیچی نداشت! اما اگه ببری جایزه خوبی بهت میدن. بعدشم، یه مدل ذهنی که مدرسهها یادمون دادن اینه که فقط به نتیجه فکر کنیم، اما مدل دیگر اینه که آقا مسیرو بچسب. و خب مشخصه که بعد از کنکور هم نهایت تلاششون اینه که با انگشت شستشون ویدیوهای رقصو لایک کنن. خبر دقیق در مورد تاثیر معدل در کنکور سراسری 98 به محض اعلام از سوی سازمان سنجش در این بخش اعلام خواهد شد .

مشاور کنکور 100

خریدن تمامی پکیج های آموزشی یک مؤسسه ی خاص صرفاً به معنای تکمیل منابع داوطلب نمی باشد بلکه شروع مطالعه کتاب های درسی و کمک درسی توسط داوطلب و خودخوانی و دست به قلم شدن وی برای حل تست به مراتب تجربه ی بیشتری را برای او درپی خواهد داشت در مطلب مقایسه بین کلاس حضوری و کلاس آنلاین و dvd کنکور بررسی دقیق تری در این مورد داشتیم. از همان زمان شروع برنامه ریزی، مشاور سعی در شناخت دقیق هدف فرد داوطلب داشته و برنامه را براساس آن برای وی تنظیم می کند. این کار بسیار ساده است کافیست وارد این بخش شده و شماره مشاور خود را مشاهده کنید. اگر می خواهید با کمک بهترین مشاور کنکور تبریز (بیشتر بخوانید) رتبه زیر 1000 کسب کنید،کلمه به کلمهاین مطلبرابخوانید. پارا گراف سوم و زیرنویس شکل به صورت زیر اصلاح شده است. یک بزرگترین موسسه آموزشی کشور برای تکمیل کادر خود در تهران از فارغ التحصیلان و دانشجویان واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به شماره واتساپ زیر ارسال نمایند. پاسخ به تمام این سوالات در واقع همان مسیری است که شما باید طی کنید. وقتی سیستم احمقانهس دلیلی نداره خودتونو سرزنش کنید.

Alina Bentley

کاوشگر. کارشناس سفر. متخصص قهوه. طرفدار تلویزیون عمومی متخصص پرشور بیکن. برگزار کننده آماتور محقق فرهنگ پاپ.

تماس با ما