۱۰۰ نکته کلیدی برای موفقیت در کنکور تجربی 20

مهم ترین و اصلی ترین منبعی که برای هر داوطلب کنکور سراسری می توان نام برد کتاب درسی است، چرا که مباحثی که از آن ها در کنکور سراسری سوال مطرح می شود همگی در کتاب های درسی گنجانده شده اند و مبحثی خارج از کتاب درسی در کنکور سراسری مورد سوال قرار نمی گیرد. وقتی به سراغ او رفتم و علت را جویا شدم، ایشان گفت که منتظر خواهرش است که با بنده کلاس داشته و وقتی سر صحبت را با او باز کردم متوجه شدم که او سه سال قبل به دلیل رفتار اشتباه و توهین آمیز دبیر شیمی مدرسه اش، علیرغم شایستگی در کنکور سراسری نتیجه خوبی کسب نکرده و از آن به بعد هم دیگر قید کنکور را زده و زندگی را بر خود حرام کرده است. به گزارش پارس نیوز، سینا تهرانی پژوهشگر مسائل آموزشی و خانواده می گوید: ناتوانی در یادگیری عموماً خود را بصورت ضعف در درست گوش دادن، فکر کردن، صحبت کردن، خواندن و نوشتن، تلفظ کردن یا انجام محاسبات ریاضی نشان می دهد.

سینا تهرانی مشاور کنکور افزود: به عقیده من در مورد اختلالات یادگیری بجای تمرکز بر جنبه های فیزیکی شکست دانش آموزان در یادگیری؛ می بایست به ناتوانی مشاوره دادن و یا تدریس برخی از مشاورین یا معلمین متمرکز شد. در همایش زیست شناسی دکتر آرام فر خط فکری طراحان کنکور بررسی شده و سوالات کنکور پیش رو حدس زده میشود. چون فاگوزیست یک کتاب مفهومی بوده و حجم زیادی دارد، برای دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم که وقت بیشتری دارند، منبع مطالعه زیست مناسبی است. زیرا متأسفانه اغلب اینها آمادگی و علم لازم برای درک مقاومت دانش آموزان در برابر یادگیری را ندارند و نمی دانند که روش آموزشی ای که بکار گرفته اند در مورد این دسته از دانش آموزان مؤثر واقع نمی شود و لذا به اشتباه تصور می کنند، بچه ها افرادی ناتوان و یا بی استعداد هستند. کنکور سال های اخیر به شدت سخت شده در این حد که درصد ریاضی رتبه یک کنکور تجربی سال 1400 حدود 55 % بود ! در این بخش، کارنامه و درصد قبولی پزشکی روزانه دانشگاه علوم پزشکی جهرم منطقه 1 کنکور 99 – 1400 ارائه شده است.

مشاور کنکور پزشکی

در ادامه مدارک لازم و مورد نیاز برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 را نام برده ایم. عمل دلگرمی دادن به این دسته از بچه ها و بازگرداندن احساس کفایت و خوش بینی به آنها نیاز به دانش کافی در زمینه مدیریت آموزشی دارد و کار ساده ای نیست، لذا فقط با صحبتهای دلگرم کننده و زیبای طیف عظیمی از مشاورین تحصیلی ناآگاه و کم دانش و یا دبیران مدارس، میّسر نمی شود. سلام من دیپلم تجربی ام لیسانس مدیریت بازرگانی دارم سی و دو سالمه، و داوطلب کنکور 99 هستم درسها رو خوندم از نظر آمادگی تو وضعیت قابل قبولی هستم اما خوب آماده نیستم ، تصمیم گرفتم بعد کنکور درخواست مشاوره بدم ، من خواستم بپرسم اگر کنکور امسال شرکت نکنم چون اضطرابم زیاده ، میتونم امیدوار باشم که درخواستم پذیرفته میشه ؟ آقای تهرانی رتبه ده کنکور سراسری بوده و متخصص مدیریت و برنامه ریزی آموزشی از استنفورد یعنی یکی از سه دانشگاه برتر جهان می باشد، لذا اجازه دخالت در کار خود را که هر ساله دهها رتبه تک رقمی و دو رقمی داشته است به هیچ پدر و مادری نمی دهد و در صورت دخالت آنها، فرزندشان اخراج خواهد شد. اگر دقت بفرمایید در عنوان سه طرح مشاوره تحصیلی فوق نوشته شده است از کنکور ۹۸ به بعد یعنی علاوه بر دانش آموزان سال یازدهم، شامل حال دانش آموزان نهم و دهم نیز می گردد.

مشاور هیوا کنکور 98

لطفا به شرایط ثبت نام دقت کنید. قاعدتا فقط ورودی های ۹۲ امکان ثبت نام دارند اما با مشورتی که با دستیاران ارشد کردم اگر مدرکی ارائه کنید که نشان دهد دانشجوی خارج از کشور هستید. داوطلبان ارشد باید انتخاب رشته ایی مرتبط با کارشناسی داشته باشند. باسلام تغییر رشته از کاردانی به کارشناسی تقریبا در تمامی رشته ها به جز رشته های پزشکی و پیراپزشکی وجود دارد. سلام بچه ها من علی رضا هستم از دستیاران آقای سیناتهرانی مشاور کنکور و مدیر این وبلاگهرگونه سوالی که از گروه درس زندگی در زمینه کنکور یا شخص سینا تهرانی دارید می تونید در بخش نظرات این بخش مطرح کنید، من هر هفته سوالاتتتونو در اختیار سینا تهرانی یا دستیاران دیگه ایشون قرار می دم و جواب اونو براتون در بخش نظرات می ذارم،اگر هم سوالتون خصوصی باشه به ایمیلتون ارسال می کنم. فعالیت می نمایند، ارتباطی با گروه سینا تهرانی مشاور تحصیلی ندارند و صرفا تشابه اسمی در نام دامنه است. افرادی که در رشته های پزشکی و پیراپزشکی قبول شده اند اما پس از شرکت در کنکور، موفق به کسب قبولی در دکتری عمومی پزشکی، دندان پزشکی و داروسازی نیز می شوند می توانند خدمت رشته اول را پس از اتمام تحصیل در رشته جدید انجام دهند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از مشاور کنکور بهبهان دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

Roy Christensen

متخصص اینترنت دانشجو. نینجا فرهنگ پاپ. علاقه مندان پرشور توییتر.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما