💫 دانشگاه علمی کاربردی سازمان ملی استاندارد ایران

دانشگاه علمی کاربردی سازمان ملی استاندارد ایران به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. برای موفقیت در کنکور ریاضی سال 1401 چند توصیه مهم برای دانش آموزان رشته ریاضی داریم. در این نوع از پذیرش فرد با ارسال مدارکی نمره علمی را کسب می کند و پس از آن مصاحبه می شود. در ادامه تست های مرتبط با آن مطلب با ترتیب ساده به سخت برای شما تهیه شده است تا بتوانید با اعتماد به نفس مناسبی، به سراغ سوالات بروید و روی درس مسلط شوید. هندسه پایه تا می تونید تست بزنید (به پست قبلی معین جان مراجعه شود) آمار جدا وقتی ازتون نمیگیره و زیاد هم اهمیت آنچنانی نداره. تستهای مکمل کناره منابع کمک درسی از اهمیت بالایی برخوردارند و فرد میتواند بعد از مطالعه برای پی بردن به کیفیت آموختههای خود از تستهای مناسب استفاده کند. لذا تمرکز خود را ابتدا روی کتاب درسی و تدریس معلم خود بگذارید. اما اگه الآن زیست میکرو رو تهیه کردی، این کتاب هم برای دهم منبع خوبیه و بعد از این کتاب و تسلط کامل روی مطالبش، کتاب زیست شناسی نشر الگو برات مناسب هست.

مسئولین سازمان سنجش در مصاحبه های خود بر روی مطالعه کتابهای درسی تاکید بسیاری دارند اما اغلب دبیران، مشاورین و موسسات کنکور دقیقا نظری مخالف دارند. امروز که کارنامم آمد رتبه ۸هزار بودم در سهمیه ۵ درصد می خواستم ببینم می تونم با این رتبه یه رشته ی خوب پیراپزشکی تو تهران قبول شم یا نه؟ دانشگاه آزاد زاهدان از جمله واحد های دانشگاه آزاد در استان آذربایجان شرقی می باشد که در برخی از رشته ها بصورت بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان دانشجو مشاور کنکور حسابداری می پذیرد . سلام.ببخشید من ۹۸ کنکوردادم.رتبه ای ک میخاستم نیاوردم .میتونم بدون انتخاب رشته پشت کنکوربمونم؟ سلام من متولد دی ماه ۷۹ هستم اگه سال ۹۸ کنکور قبول نشدم میتونم یک سال بدون مشکل سربازی پشت کنکور بمونم؟ ک این تا مهر ۹۸هست بقیه این مدت چی برای سربازی غیبت میخورم ؟ و یک سوال دیگه اگر انصراف بدم تو این فرصت که انصراف میدم وارد غیبت نمیشم تا برم در دانشگاه جدید ثبت نام کنم ؟ توجه داشته باشید به هنگام استفاده از خدمات مشاوره در واتس آپ میتوانید به صورت روزانه به مشاورین کنکور خود گزارش کار ارائه دهید و این روش باعث میشود که به برنامهریزی خود برای کنکور پایبند باشید.

مشاور کنکور انسانی

یک مشاور خوب می تواند ویژگی های شخصیتی دانش آموز خود را بشناسد و این نکته را بداند که باید به وی به شکل یک دوست و همراه رفتار کند یا برایش یک معلم سخت گیر باشد؛ مشاور نمونه شرایط های مختلف اجتماعی و اتفاقاتی که پیرامون دانش آموز پیش می آید را درک می کند و با اطلاع از همه این ها برنامه ریزی های او را تنظیم و تدوین می نماید. ۴۱ – با دادن اطلاعات مناسب به دانش آموزان ، آنها را در رفع موانع و مشکلات خود یاری می دهد. اگر قطعی باشه میتونه امتحاناتی که نمرش خوب نشده در سال دوازدهم رو دوباره شرکت کنه که نمره خوبی کسب کنه ؟ امیدوارم تابستون در شما برای کلاس رفتن سستی ایجاد نکنه و حداکثر تلاشتون رو بکنید که سر کلاس جدا درس رو یاد بگیرید و از دیدن درس های جدیدی که دارید مثل گسسته و تحلیلی فکر نکنید که با عجب درس های ناجوری سروکار دارم و ایناچین دیگه خدا! شرکت کنندگانی که متقاضی استفاده از سهمیه مناطق هستند، با توجه به ملاک های زیر جزو یکی از سهمیه های مناطق 1، 2 و 3 محسوب می شوند و این سهمیه در کارنامه نتیجه اولیه آزمون آن ها لحاظ می شود.

مشاور کنکور فصیحی

سلام استاد عزیز خسته نباشید یه سوال خدمتتون داشتم میحواستم بپرسم به نظر شما با رتبه حدود ۱۵۰۰۰ تا ۲۰۰۰۰ میتونم دانشگاه آزاد یه یکی از رشته های پزشکی ، دندانپزشکی یا داروسازی قبول شم… یکی از ویژگی های مهم مشاور کنکور داشتن آرامش و انتقال آن به دانش آموز و خانواده وی می باشد. حتی باید بدانید چگونه این برنامه را عملی کنید و خبر خوب آن که کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. از سالهای 1337 با برگزاری سمینارهای متعددی برنامه مشاوره و راهنمایی در آموزش و پرورش مطرح شد و نیز تربیت نیروی مشاوره در دانشگاهها و تهیه ابزار کار مشاوران، دورههای کارآموزی ضمن خدمت، تهیه وظایف و طرح و جا انداختن آن از جمله اقدامات بعدی در این دوره بوده است. استاد یه سوال دیگه اگه در کنکور بعدی یه دانشگاه قبول بشیم دوباره معافیت تحصیلی بمون میدن؟ سلام استاد میخواستم بدونم با توجه به اینکه تاثیر معدل در کنکور ۹۸ مثبت بوده و اگر کسی بخواد کنکور ۹۹ شرکت کنه وضعیت به چه شکل هستش ؟

مشاور کنکور در اصفهان

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت مشاوره کنکور آنلاین چت.

Olive Herman

سفر نینجا. زامبی نرد. متخصص فرهنگ پاپ معتاد آبجو ماون وب کارشناس مغرور غذا تنظیم کننده. دردسر ساز. خالق مشتاق

تماس با ما