💫 مشاوره کنکور انسانی 1400

اولین مرحله ورود به مرحله ثبت نام کنکور سراسری ۱۴۰۱ می باشد که لینک آن به زودی فعال خواهد شد. در مرحلهی بعد باید ببینید که برای یادگیری یک مبحث درسی حدوداً چه قدر بهترین مشاور کنکور نیشابور (view it now) زمان نیاز است. ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه های یزد نیازمند برخی شرایط عمومی و اختصاصی است. بعد هم نتیجه انتخاب رشته اومد که من پزشکی قبول شده بودم و دوستم دندان پزشکی! در جواب سوال این داوطلب عزیزمون باید عرض کنم که چون رقابت برای رشته بهتر، دانشگاه بهتر و آینده شغلی بهتره، به جز اندک داوطلبانی که رتبه های خیلی خوبی کسب می کنند که مثلا کلا چند دانشگاه بیشتر انتخابشون نیست و تو همون دانشگاه ها قطعا قبول میشن بقیه داوطلبها که بیش از 95 درصد داوطلبین ما رو تشکیل می دن نیاز به مشاور دارن. البته اگر شما جزو کسانی هستید که در درس ریاضی خیلی قوی تر از سایر دروس هستید و در درس دیگه ای ضعیف تر هستید بهتره ساعت مطالعه و تعداد تست ریاضی رو کمتر کنید و وقت بیشتری برای درسی که ضعیف تر هستید بگذارید مخصوصا اگر اون درس ضریب بالاتری در کنکور تجربی داره مثل شیمی و زیست شناسی.

مشاور کنکور خوب

اولین نکته ای که شما باید در زمینه انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور در شیراز به آن دقت داشته باشید، هدف آموزشگاه برای ثبت نام دانش آموزان است. برنامه ریزی مشخص کننده نقشه راه شما برای رسیدن به هدف است. گذشته از این، هیچ وقت خدماتی که مادرشوهرتان به عروسهای دیگر ارائه کرده را با کمکهایی که به شما کرده قیاس نکنید. در صورت نیاز با کلیک بر روی سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و بروزترین اطلاعات را دریافت کنید. در سال های اخیر داوطلبان به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می توانند در دانشگاه سراسری ۱۴۰۰ در دو ورودی مهر و بهمن ثبت نام کنند. جنگ عروس و مادرشوهری در بسیاری از حکایتها و افسانهها روایت شده و حتی برخی از روانشناسان هم میگویند رقابت دو زن بر سر تصاحب محبت یک مرد، حاصلی جز در گرفتن چنین جنگی ندارد اما با وجود همه اینها، به شما توصیه میکنیم قبل از روبهرو شدن با مادر همسرتان ذهنتان راحسابی شستوشو دهید و همه باورهای قدیمی را دور بریزید.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های یزد که در مقطع کارشناسی و کاردانی پذیرش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی دارد، پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری 1400 در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ماه مشخص می شود. اگر به دنبال پیداکردن بهترین کلاس کنکور یزد هستید، این مقاله برای شماست. این دسته از داوطلبان می توانند در سایت سازمان سنجش درخواست لغو محرومیت خود را ارسال کنند. داوطلبان می توانند با کسب راهنمایی های لازم، یک برنامه ریزی عالی برای پذیرش در مقاطع مختلف داشته باشند و بعد از پذیرش نیز برای انتخاب رشته ها و مراحل بعدی راهنمایی های لازم را کسب کنند. دانشگاه های یزد علاوه بر جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری در تمامی زیرگروه های آزمایشی علوم تجربی، علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی، در برخی رشته ها پذیرش بدون کنکور و بر اساس سوابق تحصیلی نیز دارد.

مشاور کنکور فصیحی

• معلم موفق وقار و سنگینی دارد، به بهانه انس گرفتن و جذب متعلمین از خود حرکاتی بروز نمی دهد که به وقارش صدمه برساند و سخنانی را به زبان نمی آورد که موجب شرمساری او گردد تا دانش آموزان احساس نکنند که معلم سبک و کم ارزش شده است. چرا که کارنامه های قبولی را تنها می توانید به صورت پراکنده و معدود در سایت های مختلف بیابید که اکثرا رتبه های درج شده مربوط به یک سهمیه ی خاص و یا فقط دانشگاههای دولتی است لذا نمی توان به این آمارها زیاد اعتماد کرد و برنامه ریزی های خود را براساس آنها پیاده سازی کرد. به عنوان مثال حل تستهای درک مطلب عربی بدون مطالعه درک مطلب یا مطالعه گزینه های تستهای مرتبط با درک مطلب انجام می شود و یا در حل تستهای تحلیل صرفی و شکّل ها نیازی به حفظ نکات انبوهی از قواعدعربی نیست و یا در درس زبان فقط کافی است دانش آموز لغت بلد باشد در اینصورت روش حل حداقل ۲۱ تست زبان که به لغت مرتبط است را به او خواهیم آموخت.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.

تماس با ما