3 روش برای یافتن تصاویر فونت متنی

[ad_1]

فرارو-برای لحظه ای تصور کنید که به دنیای کارمایی ارل منتقل شده اید. با استفاده از روش های زیر به راحتی می توانید فونت مورد نظر خود را پیدا کنید.

به گزارش فرارو، این را می توان با استفاده از Adobe Photoshop، وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه انجام داد. این ابزارها علاوه بر تشخیص فونت، امکان دانلود فونت ها را نیز به شما می دهند. در اینجا بهترین ابزارها به همراه مراحلی که می توانید برای تعیین فونت تصویر خود استفاده کنید، آورده شده است. این ابزارها با طیف گسترده ای از فونت ها عرضه می شوند که با تطبیق فونت تصویر با پایگاه داده شما، نتایج دقیقی به دست می دهند.

از Adobe Photoshop استفاده کنید
می توانید از ویژگی Font Match در Adobe Photoshop برای جستجوی فونت از تصاویر استفاده کنید. برای پیدا کردن فونت یک تصویر با استفاده از Adobe Photoshop، مراحل زیر را دنبال کنید:

1- تصویر مورد نظر را آپلود کرده و با فتوشاپ باز کنید.
2. ابزار Rectangular Area را باز کنید.
3- قسمتی از تصویر که حاوی فونت مورد نظر است را انتخاب کنید.
4. وارد نوار ابزار شوید، گزینه “Font Match” را در قسمت “Type” انتخاب کنید.
5- در اینجا شما دو گزینه دارید. می توانید فونت را با فونت هایی که قبلاً روی لپ تاپ خود نصب کرده اید مطابقت دهید یا از Typekit برای دانلود استفاده کنید. برای استفاده از Typekit روی نماد ابر کلیک کنید.
6- در مرحله بعد با استفاده از فونت مناسب به تصویر متن اضافه کنید.

3 روش برای جستجوی فونت متن تصاویر // ویرایش

از یک وب سایت استفاده کنید
چندین وب سایت وجود دارند که می توانند به شما در یافتن فونت استفاده شده در تصویر کمک کنند. از جمله Font Squirrel، What The Font، What The Font، Font Matcherator و موارد دیگر. باید تصویر مورد نظر را در وب سایت مورد نظر آپلود کنید و سپس نتایج نمایش داده شده را بررسی کنید. برای انجام این کار؛ این موارد را دنبال کنید:

1. ابتدا تصویری را که می خواهید فونت را در آن پیدا کنید آپلود کنید یا URL را کپی کنید.
2. به وب سایت Font Squirrel بروید. این وب سایت کاملا رایگان است.
3- در صورتی که تصویر مورد نظر را آپلود کرده اید، بر روی گزینه آپلود تصویر کلیک کرده و آن را آپلود کنید و اگر آدرس تصویری دارید، بر روی گزینه Image URL کلیک کنید و آدرس آن را پیدا کنید.
4- متنی را که می خواهید فونت تصویر را با کشیدن حاشیه های آبی پیدا کنید انتخاب کنید.
5. در مرحله بعد روی Matcherate It کلیک کنید.
6. از میان گزینه های موجود می توانید فونت مناسب را انتخاب کرده و فونت مورد نظر را دانلود یا خریداری کنید. با انتخاب Font Squirrel در زیر تصویر، تمامی گزینه های فونت رایگان را مشاهده خواهید کرد.

استفاده از اپلیکیشن های موبایل
مانند وب‌سایت‌ها، برنامه‌های متعددی برای یافتن فونت از تصاویر وجود دارد، از جمله What The Font، Find My Font و غیره. در ادامه یکی از این اپلیکیشن های موبایل را بررسی خواهیم کرد:

1- اپلیکیشن What The Font را از Monotype از پلی استور یا اپ استور دانلود و بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید.
2- پس از تنظیم و اعطای مجوزهای لازم، می توانید عکس مورد نظر خود را با دوربین موبایل خود بگیرید یا تصویر را از گالری دانلود کنید.
3- متنی را که می خواهید پیدا کنید برجسته کنید تا فونت تصویر را پیدا کنید. این برنامه بهترین نسخه فونت تصویر را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد.

منبع: 91mobiles

[ad_2]

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهاندانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialdigital currency channel
تماس با ما