3 نکات از یک خرید فالوور اینستاگرام Pro

ما در اینستاگرام به افرادی که صفحهای را دنبال میکنند؛ فالوور میگوییم. شما با استفاده از این وب سایت خواهید توانست فالوور ارزان خریداری نمایید. هستند وب سایتها و نرم افزارهایی که میتوان با استفاده از آن فالوور رایگان دریافت نمایید. روال کار در این برنامه ها هم به این شکل است که در قبال فالو یا لایک کاربران امتیازی به آن ها داده می شود تا بتوانند برای پیج خود فالو یا لایک به صورت رایگان بگیرند. این شبکه اجتماعی با ارائه خدمات جالب و رایگان توانسته است طرفداران زیادی در ایران و خارج از ایران برای خود فراهم آورد. اینستاکده یک راه امن و آسان برای خرید فالوور اینستاگرام ارائه می دهد. اگر خواهان افزایش فروش و همچنین کسب سود بیشتر در کسب و کار مبتنی بر اینستاگرام خود هستید، لازم است حتما نسبت به خرید فالوور واقعی ایرانی اقدام نمایید.

 1. خرید فالوور فیک خارجی اینستاگرام
 2. ارائه تخفیف های گوناگون بر روی خدمات
 3. ورود به اکسپلور اینستاگرام
 4. در بخش استوری های خود محتوای جذاب و جالب قرار دهید

Photorealistic human mouth این سایت تخفیفاتی بر روی خدمات خود قرار می دهد. به خاطر اینکه اکانت شما باید روی ربات فعال شود تا شروع به فالو کردن و لایک و کامنت گذاشتن در پیج های هدف کند تا از این طریق پیج شما دیده و فالو شود. شاید فقط یک درصد از افراد با اکانت واقعی خود در این برنامه ها فعالیت کنند. اگر افزایش فالوورها به این راحتی و کم هزینه بود همه می توانستند با خرید فالوور باعث رشد پیج خود شوند. با وجود بهترین سایت های خرید فالوور، امروزه همه ی صاحبان کسب و کار می توانند به راحتی فالوور واقعی بخرند و کسب و کار خودشان را در پیج های اینستاگرام ارتقاء دهند. بنابراین شما می توانید به راحتی به آن مراجعه کنید و اطلاعات لازم را به دست آورید. اگر می خواهید از تفاوت های بین فالوورهای واقعی و فالوور فیک بیشتر بدانید به مقاله “همه چیز درباره فالوور واقعی و فالوور فیک در اینستاگرام” مراجعه کنید. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

پس اگر می خواهید بدانید کدام یک بهتر است تا انتهای این مقاله همراه من باشید. اما برخی از سایت ها سال های سال خدمات ارائه می کنند بدون اینکه انتقاد کسی را با خود همراه کنند. وب سایت فالووریاب برای خرید فالوور اینستاگرام یکی از وب سایتهای مطرح و تخصصی در زمینه ارائه خدمات فروش فالوور اینستاگرام است. چرا باید فالوور اینستاگرام خریداری کنیم؟ به عنوان مثال ربات اینستاگرامی که انتخاب کردید باید قابلیت این را داشته باشد که اگر از او خواستید به دنبال لوکیشن خاصی برود و کاربران آن را فقط فالو کند، دقیقا همین کار را کند و کار دیگری مثل لایک کردن یا کامنت گذاشتن انجام ندهد. بسیاری از افراد که فعالیت خود را در زمینه کاری خاصی شروع کردهاند، گمان میکنند که برای شروع فعالیت تجاری خود باید فالوور بخرند، زیرا معتقد هستند که اگر تعداد فالوورهای پیج کاریشان کم باشد، نمیتوانند در جذب بیشتر فالوور موفق شوند و به همین دلیل کسبوکارشان نیز شکست خواهد خورد. نکته مهم دیگر این است که فالوورهای واقعی برای دنبال کردن یک پیج کاری بعد از دیدن محتواها، به عدد فالوورهای آن توجه می کنند.

لایک اینستاگرام

متاسفانه یکی از عمده دلایلی که باعث می شود افراد پیجی را فالو کنند تعداد فالوورهای آن است. با صرف هزینه کم و زمان کوتاه میتوان تعداد فالوور های پیج اینستاگرام را افزایش داد که اصلیترین دلیل خرید فالوور نیز همین مورد میباشد. تبلیغات در اینستاگرام با وجود اینکه زمان کمتری لازم دارد؛ اما هزینه بالایی دارد و شما باید برای تبلیغات در یک پیج با تعداد فالوورهای بالا هزینه زیادی را متحمل شوید. لازمه انجام تبلیغات در اینستاگرام پیدا کردن صفحههای مناسب با تعداد فالوور و لایک بالا است. پس پیشنهاد می کنم به هیچ وجه به دنبال پیدا کردن ارزان ترین سایت خرید فالوور اینستاگرام نباشید. بنابراین در زمان خرید فالوور اینستگرام ، فقط بفکر بالابردن تعداد فالوورها یتان نباشید. ممکن است کمتر از 10.000 فالوور داشته باشید و چشم انتظار این باشید که حرف k کنار تعداد فالوورهایتان نمایان شود. البته توجه داشته باشید که این خدمات بدون نیاز به دریافت رمز صفحه شما انجام می شود.

حداقل تعداد فالوور فیکی که میتوانید برای یک پیج ثبت کنید ۱ کا یا به عبارتی ۱۰۰۰ عدد فالوور است و حداکثر تعداد هم بستگی به ظرفیت لحظهای است که پیگیری میکنید، مجموعهی زر ممبر همیشه حداقل ۱۰۰ هزار ظرفیت آماده برای افزودن به پیجهای اینستاگرامی دارد و در صورتی که بیش از ۱۰۰ هزار عدد فالوور نیاز دارید میتوانید با کارشناسان واحد فروش زر ممبر از طریق تلگرام یا تماس تلفنی در ارتباط باشید تا ظرفیت بیشتر برای شما تامین شود. توجه: ثبت سفارش آنی و انجام خودکار توسط ربات معتبر “نکست ممبر” امکانپذیر هست! این سایت دارای خدماتی همچون خرید فالوور، خرید لایک، خرید کامنت، سفارش ویو و خرید پیج است.

 • فروش ریچ اینستاگرام
 • زمان سفارش هرگز پیج خود را غیر فعال نکنید
 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای پیج های تازه
 • ۵۰۰K یعنی ۵۰۰٫۰۰۰ دنبال کننده
 • فالوور شبه واقعی
 • فروش ایمپرشن اینستاگرام
 • سخن پایانی و چند نکته در مورد خرید فالوور اینستاگرام

بسیاری از سایت ها شعارشان خرید فالوور واقعی اینستاگرام است و این ادعا را دارند که فالوور های واقعی و فعال برای پیج شما می گیرند. در غیر اینصورت کمی زمانبر خواهد بود، به این دلیل که اگر شما مقدار زیادی فالوور را در مدت زمان کم دریافت کنید ، اینستاگرام صفحه شما را مشکوک خواهد شناخت و این عمل می تواند عواقبی داشته باشد. در این روش هم ممکن است فالوور فیک و غیر واقعی نصیب پیج شما شود. از آنجایی که ما در کشور ایران زندگی میکنیم پس نیازی به خرید لایک و خرید فالوور غیر ایرانی نخواهیم داشت. این گونه فالوورها را میتوان با نام خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش از آن یاد کرد. لازم به توضیح است به دلیل ایرانی بودن فالوورها از این نوع فالوور به عنوان خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش هم یاد میشود. را دریافت نمایید. در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با خرید فالوور اینستاگرام میتوانید از مشاوران خبره مشاوره لازم را دریافت کنید.

ترفند Ulitmate لایک اینستاگرام

به طور کلی اینبو تمام مشخصه هایی را که یک سایت فروش فالوور لازم دارد داراست. تمام ادمینهای صفحههای اینستاگرام به دنبال روشی برای افزایش فالوور واقعی هستند. مسلما برنامه های اندرویدی که در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام و لایک و کامنت فعال هستند دارای کاربران زیادی اند. طبق الگوریتم اینستاگرام، تعامل شما با سایر کاربران بسیار مهم است یا به عبارتی فالوورهای اینستاگرام نقش خرید لایک اینستاگرام برای بیشتر دیده شدن پست‌ها مهمی دارند. فالوور فعال به فالوورهای گفته میشود که میزان قابل قبولی فعالیت روزانه در اینستاگرام دارد. افراد با خرید فالوور اینستاگرام به مخاطبان خود این پیغام را القا میکند که من طرفدار زیادی دارم اما کاربران باهوش خیلی زود متوحه تناقض بین تعداد فالوور با میزان تعامل میشوند. این فالوورها میتوانند میزان قابل توجهای تعامل را برای صفحه شما به ارمغان بیاورند. این پلتفرم مکان خوبی برای صاحبان کسب و کارهاست تا بتوانند با فروش محصولات یا خدمات خود به درآمد قابل توجهی برسند.

بعداً می توانید از ما تشکر کنید – نه دلیل برای توقف فکر کردن درباره خرید فالوور اینستاگرام

پس این روش هم زیاد قابل اعتماد نیست! اما بازهم این مورد پایان راه نیست و خرید فالوور واقعی اینستاگرام چیزی است که اهمیت دارد. ریزش فالوور اینستاگرام به این معنا است که شما بعد از خرید فالوور واقعی و افزایش آن متوجه می شوید تعدادی از آنها شما را آنفالو کردند و فالوورهای شما کاهش پیدا کرده است. از چیدن استراتژی محتوای مناسب تا خرید فالوور، این موارد به شما کمک خواهد کرد تا به درستی بتوانید راه مناسب برای افزایش فالوور خود را پیدا کنید. خرید فالوور اینستاگرام مناسب همه صفحات و کسب و کارهای تازه میباشد تا بتوانند همزمان اعتبار و فالوورهای واقعی صفحه خود را جهت بیشتر دیده شدن بهبود بخشند. ایجاد فالوورهای فیک و تقلبی این سعی و قوانین اینستاگرام را زیر سوال میبرد و ممکن است، افرادی که این کار را میکنند بت عواقبی ناخوشایندی روبرو شوند.

اما سوال مهم خیلی از افراد این است که آیا خرید فالوور اینستاگرام کار درستی است؟ از آنجایی که اینستاگرام به عنوان اولین شبکه اجتماعی حال حاضر ایران تبدیل شده است؛ و عموم افراد جامعه از این شبکه اجتماعی استفاده میکنند. حال این کلمه در شبکه اجتماعی اینستاگرام از همین مفهوم گرفته شده است. یکی از بهترین مزیت های ربات افزایش فالوور اینستاگرام این است که فالوور های واقعی و تقریبا هدفمند تری را برای پیج شما جمع آوری می کنند. سایت دیجی فالوور همیشه سعی دارد، در بین سایت های رقیب بهترین کیفیت فالوور را به کاربران ارائه کند. تیم پشتیبانی پارس اینستاگرام آماده پاسخگویی آنلاین 24 ساعته واتساپ و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی است. 3. به دنبال خدمات دهنده ای باشید که رضایت، انتقاد و پیشنهادات مشتریان خود را بر روی سایت منتشر کرده باشد. به وبسایت دریای فالوور خوش آمدید ، جایی که بدون واسطه و به صورت مستقیم میتوانید از خدمات پنل فالوور اینستاگرام استفاده کنید و فالوورهای خود را با کمترین هزینه و بهترین کیفیت افزایش دهید.

روش دوم آشنایی با عملکرد و الگوریتم های اینستاگرام است که کمک می کند محتوای تولیدی را به بهترین شکل در اینستا قرار دهید. از این رو، خرید فالوور اینستاگرام با جبران ریزش یک روش فوق العاده و مقرون به صرفه جهت دستیابی به یک پیج فعال و موفق می باشد. این کلمه در زبان انگلیسی به معنای دنبال کننده است. پشتیبانی واقعی و خدمات پس از فروش این محصول تا اتمام سفارش در کنار شماست. زمانی هم که هر کسی سفارش خرید فالوور به مدیر سایت می دهد مدیر سایت آیدی اینستاگرام شخص سفارش دهنده را وارد برنامه می کند تا کاربرانی که در برنامه فعالیت می کنند پیج مورد نظر را فالو کنند. برندهایی که هزاران فالوور داشته باشند، بسیار حرفهایتر از کسبوکارهایی به نظر خواهند رسید که تنها چند صد دنبالکننده دارند.

تواند باعث دیده شدن صفحه شما شود.

آیا فالوور ایرانی اینستاگرام بخریم یا فالوور خارجی؟ آیا اعتمادی به فروشندگان فالوور اینستاگرام است؟ آیا فالوور هایی که برای پیج مان می خریم واقعی هستند یا فیک؟ اما یکی از معایب این روش این است که ممکنه تبلیغ شما در پیجی قرار داده شود که دارای فالوور های فیک اینستاگرام باشد و در این صورت صاحب پیج بعد از شات کردن پیج شما شروع به زدن فالوور فیک با برنامه های مختلف برای پیج شما می کند تا مشخص نشود که فالوور های پیج اش فیک است و افزایش فالوور پیج شما کاملا طبیعی جلوه داده شود. یکی از معایب افزایش فالوور از طریق ربات اینستاگرام این است که باید پسورد اکانت خود را هم به فروشنده فالوور مورد نظر بدهید. شما باید با توجه به نحوه استفاده و همچنین نوع استفاده خود اقدام به انتخاب یکی از سه مورد توضیح داده شده در ادامه بگیرد. شما برای این که به دیده شدن پیج تان کمک کنید، باید زمان زیادی را صرف جذب فالوور می کردید. خرید فالوور واقعی اینستاگرام می تواند باعث دیده شدن صفحه شما شود. زمانی که در اکسپلور دیده شوید، فالوورهای جدید جذب می کنید و شاهد رشد روزافزاون آنها خواهید بود.

خرید فالوور اینستاگرام – نمای کلی

این فالوورها هیچگونه ارزشی برای شما نخواهند داشت به جزو افزودن تعداد فالوورهای شما. هر چه تعداد فالوورهای یک صفحه بیشتر باشد، ارزش و اعتبار آن صفحه در نزد دیگران بیشتر خواهد بود. بالابردن تعداد فالوورهای اینستاگرام یکی از بهترین فاکتورها برای پیشرفت پیج است. بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام چه ویژگیهایی دارد؟ برای موفقیت در اینستاگرام و داشتن درآمد خرید فالوور بسیار مهم است و باید توجه ویژه ای به آن نمود. فالوورهایی که خریداری می کنید افرادی هستند که ناخواسته صفحه شما را فالو می کنند و شما باید قبل از خرید فالوور 5 تا 10 پست آخر خود را با بالاترین کیفیت ایجاد کنید تا اعتماد فالوورهای اضافه شده را جلب کنید.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما