7 نکته طلایی برای پشت کنکوری های موفق

اگر به یک طرح درس برا شروع مطالعه نیاز دارید و نکاتی برای شخصی سازی آن و موفقیت در کنکور می توانید در طرح کلاس مشاوره زمستان ثبت نام کنید و از برنامه شروع صفر 50 روزه استاد افشار استفاده کنید. آقای افشار من دانش آموز سال یازدهمی هستم.این مدت تعطیلی به خاطر کرونا کلا وقتمو تلف کردم و عذاب وجدان و سرزنش خانواده داره دیوونم میکنه نمیخام این وضعو ادامه بدم اماا یهویی بشینم ۱۰ساعت بخونم سختمه.و اینکه کلا روز هایی که میرم مدرسه انگیزم خیلی زیاده غیر از اون نه تابستون پارسالم بخاطر همین روحیه مسخرم وقتم تلف شد.من پارسال که تجربی رو انتخاب کردم کلی انگیزه داشتم و خودمو دکتر میدونستم ولی امسال حس میکنم پرستارم نمیشم.اگه خوب بخونم میتونم ترازمو زیاد کنم ولی بی برنامه ام یا به برنامه ام عمل نمیکنم… آنلاین آکادمی در حقیقت بخش فعالیتهای تحت وب هولدینگ تخته سیاه است که بهشکل کلاسهای آنلاین کنکور و آزمونهای آنلاین از طرف آموزشگاه کنکور آکادمی آنلاین تخته سیاه برگزار میشود. همانطور که میدانید تقریبا تمام کلاسهای آموزشی در هر زمینهای به سمت مجازی شدن سوق پیدا کرده، به همین دلیل دیگر کمتر کسی به دنبال مشاوره حضوری و یا شرکت در کلاسهای انگیزشی میرود.

مشاور کنکور شد

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در تبریز بپردازیم ، ابتدا نکتهای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ همانطور که میدانید در قبولی دانشگاه آزاد سهمیه ی مناطق وجود ندارد و رتبه ی کشوری و تراز شما ملاک پذیرش قرار میگیرد. راه حل عملی هم اینه که با خودت رقابت کنی و سعی کنی ساعت مطالعه و تعداد تست هات با دیروز خودت مقایسه کنی . شرطی شدن به این منظور است که با ورود به مکان مطالعه تنها مطالعه و تست زنی برای شما تداعی می شود و اینگونه تمرکز شما صد چندان افزایش می یابد. سلام من دهم تجربی هستم میخواستم بودنم در کنار کتاب فاگو برای تست زنی چه کتابی بگیرم؟ سلام وقت بخیر . چقد باید براش وقت گذاشت؟ یکی از مهم ترین مواردی که باید در زمان برنامه ریزی برنامه درسی گروه آزمایشی تجربی، به آن توجه کنید توجه به نقاط قوت و ضعف است.

مشاور کنکور جواد رمضانی

نکاتی که توجه به آن ها در زمان انتخاب رشته کنکور برای هر فرد الزامی است و باید به آن ها توجه لازم را مبذول داشت. گرچه استفاده ی رایگان از محصولات آموزشی کار پسندیده ای نیست و از تولید محتوای با کیفیت جلوگیری می کند اما حتی اگر منابع رایگان بسیاری نیز داشتید به طور گزینشی و برای یک درس و یک پایه از آن استفاده کنید. دانلود فایل حذفیات کنکور از این که با ما مشاور کنکور نی نی سایت همراه بودید سپاسگزاریم. اما به صورت کلی بیشترین زمان برای پاسخگویی به سوالات 180 دقیقه است که عموماً در رشته فنی و مهندسی می باشد. نحوه طراحی سوالات کنکور 1401 : در ایران برای ورود به رشته پزشکی باید از دهانه باریک قیف کنکور وارد شوید ولی از آن سو راحت خارج میشوید، هیچ دانشجوی رشته پزشکی نیست که موفق به اخذ مدرک پزشکی نشده باشد اما در برخی کشورها دقیقا عکس ایران است.

مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی یکی از ویژگی هایی مشاوره حرفه ای کنکور تجربی می باشد به همین دلیل هر کدام از داوطلبان می توانند در هر زمانی که نیازمند کسب راهنمایی باشند، از تمامی راهنمایی های لازم بهره مند شوند. بودجه بندی زیست شناسی در کنکور تجربی اهمیت بسیار زیادی در قبولی داوطلبان کنکور 1400 در کد رشته های انتخابی دارد. سلام استاد به نظرتون الان با توجه به زمان زیادی که نمونده تا کنکور به نظرتون واسه کسی که تو عربی تقریبا صفره، به نظرتون چطوره بیاد از کتاب جمع بندی مهروماه به عنوان درسنامه و از خیلی سبز به عنوان تست بیشتر استفاده کنه؟ بودجه بندی کنکور هنر 1401 در درس خواص مواد شامل 20 تست هستش ! تضمین قبولی در کنکور تجربی 1401 زمانی می تواند واقعی شود که دانش آموز هر مرحله از پیشرفت خود را لمس کند. و دقیقا هر روز ساعت مطالعه خودت در این ساعت ها چک کن و ببین که عقب افتادگی نداشته باشیو همه چیز برات روبراه باشه . بعد از ۴۵ دقیقه تا یک ساعت مطالعه بی وقفه، حتما استراحت کوتاهی در حد ۱۵-۱۰ دقیقه داشته باشید.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما