7 نکته طلایی برای پشت کنکوری های موفق

درست است که حجم دروس زیاد است اما با یک برنامه منطقی میتوانید در این زمان باقی مانده سه یا حتی چهار بار دروس مهم را مطالعه کنید. تمامی تلاش مجموعه مشاوران تحصیلی این است که بهترین ها را برای شما انجام دهد. یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در شهرکرد و اصفهان و تهران و شیراز و اهواز و مشهد و قم به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. خانم بیان عباسی رستگار از مشاورین ارشد مجموعه حرف آخر هستند که از سال ۹۴ فعالیت خود را در این موسسه آغاز نمودند، ایشان دارای دو مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی و کارشناس مشاور تحصیلی هستند که همان کارشناس مشاور تحصیلی را به عنوان حرفه اصلی خود انتخاب نمودند ، و ایشان سابقه چندین سال کار در کلینیک روانشناسی در بخش مشاوره تحصیلی و راهنمایی برای دانش آموزان و محصیلینی که انگیزه کافی برای درس خواندن را نداشتن یا شیوه درس خواندنشان اشتباه بوده و یا از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل بوده اند را داشتند و ایشان دارای چندین گواهی موفقیت از همین مرکز روانشناسی هستند و لازم به ذکر است که تاکنون در حیطه کاری موسسه حرف آخر هم در ارتباط با دانش آموزان بسیار مسئولیت پذیر بوده و همه ی دانش آموزان ایشان دارای رضایت کامل از نحوه مشاوره خانم عباسی رستگار بودند و از میان دانش آموزان سالهای گذشته رتبه های عالی داشتند ، همانطور که همه ی شما دانش آموزان و اولیای گرامی میدانید یکی از فاکتورهای رسیدن به هدف و موفقیت در داوطلبان داشتن انگیزه کافی و برخورداری از سلامت روحی و روانی است پس اگر میخواهید با این مشاور ارشد و روانشناس ما در ارتباط باشید با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.

مشاور کنکور تلفنی

برای این کار می توانید با یک تماس ساده با وی در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت کنید. اما اگر شماره مشاور شما وجود نداشت با شماره پشتیبانیکه درج کردیم تماس بگیرید و شماره مشاور مورد نظر خود را درخواست کنید. تست زدن دروس تخصصی، بلافاصله بعد از مطالعه و برای دروس عمومی، خداکثر تا 24 ساعت پس از زمان مطالعه دروس مورد نظر انجام گیرد. حتی اگر بخوام با پوششی تست ها رو زیاد کنم تو مطالب جدید کم تسلط میشم چون به اندازه براشون وقت نگذاشتم. وی با بیش از 500 مشاوره حرفه ای به دانش آموزان توانسته جایگاه خوبی را در این مجموعه کسب نماید. وی در دوران تحصیل خود رتبه 11 کنکور سراسری را کسب کرد. خانم پاکزاد مشاور حرف آخر یکی از متخصصان و کاربلدان (بخش مشاوره) مجموعه حرف آخر بوده و وی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی می باشد و مشاور خانم پاکزاد از سال 1395 به صورت حرفه ای کار مشاوره ای در این موسسه را آغاز و همواره از بهترین های این گروه می باشد. کار تستی در تابستون باید زیاد باشه.

باید دست به قلم بشیم و بنویسیم و حل کنیم. پس باید شیوه های مطالعه خودتون را، به شیوه های مطالعه ی کنکوری تغییر دهید. سر کلاس باید دانش آموز خوب گوش بده و تمرکز داشته باشه مخصوصا در درس ریاضی که معلم ها بیشتر پشت به کلاس و رو به تخته در حال نوشتن هستند دانش آموز نباید به خاطر اینکه معلم حواسش نیست توجهش به کلاس رو از دست بده. در ابتدای معرفی بهترین منابع کنکور 1401 تجربی، به معرفی بهترین منابع دروس عمومی کنکور می پردازیم. شما می توانید در لیست بهترین مشاور حرف آخر را مشاهده کنید. بهترین برنامه جامع برای شما برنامه جامع یکی از آزمون های آزمایشی هست. سرکار خانم مهندس محدثه فراهانیان یکی از مشاورین نخبه و تقدیر شده در موسسه بزرگ حرف آخر و مدیر افتخاری سه تیم بزرگ مشاوره علمی و مشاوره انگیزشی می باشند. جناب آقای سعید قهرمانی، مشاور ارشد موسسه کنکوری حرف آخر، کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی تحصیلی، کارشناس ارشد ژنتیک پزشکی، با 13 سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش و کنکور و ارائه بروزترین متد های موفقیت تحصیلی. تمام کتاب های در این صفحه زمانی می توانند باعث موفقیت شما بشنوند که انرژی و همچنین زمان لازم برای مطالعه آن هارا صرف کنید، شما صرفا با خرید کتاب ها به نتیجه دلخواه نمی رسید، باید آن هارا خوب بخوانید.

معمولا دو سوال از مسائل شیمی به اسید و باز اختصاص دارد، همچنین در فصل 2 سال دوازدهم مسائل به صورت ترکیبی با فصل 1 سال یازدهم مطرح میشود. همچنین متقاضیان معلول و افرادی که دو سال آخر تحصیل خود را در کشورهای خارجی گذرانده اند نیز جز افراد منطقه 3 قرار می گیرند. همچنین وجود تغییرات بی شمار در منابع درسی و طرح سوالات جدید در کنکور تجربی 1401نسبت به کنکور تجربی سالهای گذشته باعث می شود تا ابهام و سر درگمی در فرآیند برنامه ریزی و مطالعه داوطلب بیشتر شود. درسی بسیار عجیب و غریب و تنها درسی که توانستهاند آن را صفر بزنند و از طرفی درس زبان در سال 98 کمترین میانگین درصد را به خود اختصاص داده است. این کار بسیار ساده است کافیست وارد این بخش شده و شماره مشاور خود را مشاهده کنید. تسلط در این درس مصداق بارز « قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود» است و با پیوسته و قدم به قدم کار کردن طی چند ماه می توان به درصد های خوب در این درس نائل شد.

Kelvin Ashley

حل کننده مشکل متعصب سفر مادام العمر. بت نوجوان آینده. علاقه مندان به اینترنت آماتور.

تماس با ما