7 نکته طلایی برای پشت کنکوری های موفق

مشاور کنکور تجربی آقای دکتر رامتین ولی شریعت پناهی ... بنابرایــن بــه تســت زنــی، بــه چشــم یــک مــرور حرفــه ای نــگاه کنیــد. بــه عنــوان مثــال بــرای درس هــای محاسباتی، شــما فقــط یکبــار درســنامه رو مطالعــه میکنیــد و بعــد از تهیــه خلاصه در روزهــای بعــدی زمــان خودتــون رو صــرف تســت زنــی میکنیــد. برای شروع می تونید یه قلم و یه دفتر بردارید و اول از همه هدفتون رو بنویسید. بابت شروع هر کار و هر چیزی باید برنامه ریزی داشته باشید. حتما باید این ساعات رو در برنامه ریزی تون بگنجونید. برای شروع در روزهایی که مدرسه دارید از سه چهار ساعت شروع کنید و به مرور آن را به شش، هفت ساعت برسانید. بعدش هم کتاب رو قسمت بندی کنید مثلا روز اول صد صفحه از معارف. یعنی این که بتونیم همهی مطالب رو کنار هم داشته باشیم. هر فردی تو این دنیا خصوصیات اخلاقی خودش رو داره، مثل این که کی میخوابه و چطوری درس می خونه. این دسته از داوطلبان، آموزش هر مبحث را با چندین منبع پیش می برند تا بتوانند وسواس در چند منبعی بودن خود را تسکین دهند.

چرا به مشاور کنکور نیاز داریم

تاریخ ثبت نام آزمون سراسری ۹۸ / ثبت نام کنکور ۹۸ تو نحوه ی برنامه ریزی برای کنکور، ما بهتون می گیم که چیکار کنید که استفاده مفید داشته باشید از تایم های که مدرسه نیستید. همچنین، انجام انتخاب رشته با توجه به علاقه و استعداد داوطلبان از خدماتی است که مشاورین ایران تحصیل در اختیار داوطلبان قرار می مشاور کنکور ارشد دهند. مثلا اینکه کی از خواب بیدار میشی و چقدر صبحانه و ناهار خوردنت طول میکشه و خواب وسط روز داری یا نه؟ همه شون ساعت های دقیق شون رو بنویسی و اینکه هر کدوم چقدر طول میشکه. برای اطلاع رسانی دقیق تر می توانید عضو کانال صدای مشاوران شوید. از طرفی مطالعه دقیق و خط به خط کتاب درسی زیست شناسی بسیار مهم بوده و قبل از مراجعه به کتاب های کمک درسی، لازم است کتاب درسی زیست را به طور کامل و مفهومی بررسی کنید. پس از مشخص شدن این مورد، مشاور برای شما برنامه ریزی کرده و نحوه مطالعه صحیح و اصولی را آموزش خواهد داد. خیلی هامون می دونیم که اگه برنامه ریزی اصولی و منطقی نباشه و طبقش پیش نریم به اون هدفی که می خوایم نمی رسیم. همچنین تمامی حل تمرین ها و چکنویس های دانش آموز بررسی و چک می شود و از برنامه مطالعه شده، یک آزمون شخصی گرفته می شود تا با این نظارت دقیق، کیفیت و سرعت مطالعه و فرایند پیشرفت و موفقیت دانش آموز به طور کامل تحت نظر مشاور قرار بگیرد.

میخواستم بدونم در صورتی که در کنکور ۱۴۰۱ پذیرفته بشم اینکه دوبار از رشته های شبانه انصراف دادم ایا برای ادامه تحصیلم مشکلی ایجاد میکنه؟ کتاب های تست زنی، به عنوان منبع تست های متعدد و سوالات کنکور ده سال اخیر بسیار کاربردی است اما درسنامه کتاب های تست زنی، تنه آموزش متن کتاب درسی همراه با نکات موجود در آن را شامل می شود و روش تست زنی به دانش آموزان آموزش داده نمی شود. حدود یک ربع در دروس اختصاصی که باعث شد برگردم چند تا تست ریاضی و فیزیک که وقت بیشتری میخواستند رو حل کنم. چه وقت هایی مرور کنیم؟ تو این مقاله میخوایم باهاتون درباره ی یه اصل مهم و گام مهم یعنی؛ نحوه ی برنامه ریزی برای کنکور، صحبت کنیم. نحوه برنامه ریزی برای کنکور در شروع کار چیست؟ در صورت قبولی روزانه سال بعد از روزانه محروم می شوید که براساس اخبار غیر رسمی این محرومیت احتمال زیاد برای امسال برداشته شود. سعی میکنیم در ادامه تصاویری از برنامه ریزی برای کنکور مختلف و جدول آن ها را ارائه دهیم. در قدم بعدی نحوه برنامه ریزی برای کنکور؛ اینه که بودجه بندی ها رو بنویسی و بدونی هر درس چقدر مهمه و کدوم فصل هاش مهم هستن و بعدش شروع کنید به نوشتن اینکه هر روز در ابتدا چقدر می خواید مطالعه داشته باشید.

مشاوران 100 کنکور 99

اینکه که چقدر دوست دارید بهش برسید و چه اندازه براتون مهمه و برای رسیدن بهش تا چقدر می خواید تلاش کنید. استاد امیر مسعودی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و سر فصل مباحث کتاب ، مباحث را به صورت کاملا مفهومی از صفر تا صد توضیح می دهند و سپس روش تست زنی و حل مسائل در کمترین زمان ، با تکنیک های خاص و اختصاصی خود آموزش می دهند. واقعا به خاطر رسیدن به هدفتون از چه چیزهایی حاضرید بگذرید. بهترین مشاوره تحصیلی در خرم آباد چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ اساتید کنکور آسان است، در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و یادگیری آسان به صورت زنده تدریس می کنند. استاد مهدی شیخی ، مدرس درس زیست موسسه اوج یادگیری و کنکور آسان است ، معاون پژوهشی سازمان استعداد های درخشان و دارای ۷ سال سابقه تدریس زیست شناسی در مدارس تیزهوشان جز رزومه حرفه ای ایشان میباشد . موسسه کنکور آسان است با هدف دسترسی کلیه دانش آموزان به آموزش مفاهیم کنکور و یادگیری روش های تست زنی، به تولید محتوای آموزشی به صورت لوح های فشرده (انتشارات گیلنا) اقدام نموده است.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما