Android 13 جابجایی بین پروفایل های کاربر صفحه کلید را آسان می کند – Zomit

[ad_1]

چند هفته پیش مشخص شد که گوگل قصد دارد سبک جدیدی را برای جابجایی بین پروفایل های محافظ صفحه کلید جدید در اندروید 13 معرفی کند. در آن زمان اسکرین شات هایی منتشر شد که نشان می دهد این ویژگی پس از انتشار چگونه خواهد بود. گوگل اکنون اولین دموهای توسعه دهندگان اندروید 13 را برای سری پیکسل خود منتشر کرده است و اطلاعات بیشتری در دسترس است.

طبق گفته XDA، همانطور که قبلاً اعلام شده بود، Keyboard Protector Profile Changer به عنوان یک منوی کشویی روی صفحه قفل پین و همچنین رمز عبور و قالب ظاهر می شود. با فشار دادن منوی کشویی، لیستی از پروفایل های دستگاه باز می شود و کاربر می تواند قبل از باز کردن قفل دستگاه، نمایه مورد نظر را تغییر دهد.

به گفته اسپر، تغییر مشخصات ذخیره صفحه کلید به طور پیش فرض غیرفعال است. اما توسط پارامتر config_enableBouncerUserSwitcher دو حالته کنترل می شود. در ادامه تصویری از حالت فعال سازی این تابع را مشاهده خواهید کرد.

در حال حاضر، ما مطمئن نیستیم که آیا این اصلاح کننده جدید نمایه محافظ صفحه کلید در اندروید 13 برای گوشی ها و تبلت ها در دسترس خواهد بود یا خیر. گوگل منطقی نیست که چنین قابلیتی را برای گوشی های هوشمند ارائه دهد. زیرا این دستگاه ها معمولا تک کاربره هستند. با این حال، این ویژگی می تواند برای تبلت ها مفید باشد. زیرا احتمالا چندین کاربر از این محصولات استفاده می کنند.

اندروید 13 همچنین نصب برنامه ها را هنگام تنظیم نمایه مهمان آسان می کند. اکنون کاربران هنگام تنظیم نمایه مهمان گزینه جدیدی به نام «نصب برنامه های موجود» را مشاهده خواهند کرد. با کلیک بر روی این گزینه لیستی از برنامه های موجود باز می شود و کاربران به راحتی می توانند اپلیکیشن های مورد نظر خود را برای پروفایل مهمان نصب کنند. خوشبختانه، داده ها بین مالک و نمایه مهمان منتقل نمی شود، به این معنی که کاربران پروفایل مهمان باید پس از راه اندازی به حساب خود در برنامه های تعیین شده وارد شوند.

اندروید 13، همراه با تغییر نمایه صفحه کلید و گزینه تنظیم نمایه مهمان جدید، چرخش صفحه قفل را در دستگاه هایی با صفحه نمایش بزرگ خاموش می کند. طبق گفته Esper، پیکربندی Android Framework که چرخش صفحه قفل را کنترل می کند، سال هاست که به طور پیش فرض غیرفعال شده است. اما اکنون به صورت پیش فرض فعال است. با این حال، صفحه قفل فقط در دستگاه هایی با صفحه نمایش بزرگ می چرخد.

صفحه ورود مهمان اندروید 13

مقالات مرتبط:

موارد ذکر شده در این مقاله تنها ویژگی ها و تغییرات جدید اندروید 13 نیستند. این نسخه از سیستم عامل موبایل گوگل همچنین قابلیت پاک کردن خودکار کلیپ بورد مانند صفحه کلید GBoard، دو طرح بندی صفحه اصلی جدید برای درایور پیکسل را ارائه می دهد. ، Camera Obfuscator، پخش کننده رسانه رابط به روز شده و غیره.

[ad_2]

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزGuide to buying household appliancesdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency tutorialدانشگاه