مشاوره انتخاب رشته اصولی کنکور تجربی و ریاضی به سبک حرفه ای ها

اگه ميزان مطالعه تان کم تر از ساعت های حضور در کلاس است باید تغيير رویه بدید. چنانچه در گروه اول هستید احتمالا دلتان می خواهد تنها بکوب درس بخوانید ولی فراموش نکنید که اندکی استراحت میتواند ذهنتان را براي یادگیری مطالب جدید آماده تر کند پس در طول روز حتماً زمان هایی را به تفریح اختصاص دهید. خيلي راحت بهتان بگویم، هر وقت چنین چیزی به ذهنتان امد مطمئن باشید که دارید اشتباه می کنید. شب قبل و صبح روز ازمون درس نخوانید تا ذهنتان سر نشست خسته نباشد. گروه دوم:شما درس خواندن را به سال پایان و یا بعضا ماه های پایان موکول نموده اید و در سال کنکور اغلب خود را در حالی می یابید که نه درس خوانده اید و نه بخاطر عذاب وجدانتان، تفریح نموده اید . پذیرش کارشناسی ارشد بدون کنکور آزاد صرفا بر اساس سوابق تحصیلی فرد مختص کسی می باشد که جز معدل های بالا و استعداد های درخشان نمی باشد . نبودن امکانات دانشگاهی جهت پذیرش رشته فرهنگیان در برخی از استان ها چگونه است؟ مواجه شوند. به طور کلی پذیرش در رشته های کنکور سراسری به 3 صورت متمرکز، متمرکز دارای شرایط خاص و صرفا براساس سوابق تحصیلی می باشد.

مشاور کنکور زاهدان

هر داوطلب برای ثبت نام کنکور سراسری هنر 99 باید دارای شرایط عمومی و شرایط اختصاصی باشند . دانش آموزان در سال کنکور انقدر تحت فشار هستند که معمولاً زیاد خطا ميکنند و گاها متوجه برخی از خطاها واضح خودشون هم نیستند، اگه جلوی این خطاها رو نگیرید مانند آفت قراره کنکور شما رو خراب کنند. درس خواندن جلوی برنامه تلوزیونی مورد علاقه تان میتواند تمرین خيلي خوبی براي تمرکز باشد! دسته ای از داوطلبان آن هایی هستند که در کنکور هنر آن سال شرکت کرده اند و علاقه دارند قبل از اعلام نتایج نهایی کنکور، پاسخ های خودشان را با پاسخنامه ای که سازمان سنجش اعلام می کند مقایسه نمایند تا درصدی را که در هر درس به دست آورده اند محاسبه کنند. نتيجه خود را با دیگران مقایسه نکنید. علت استفاده از کلمه آفت این است که این مواردی که در این صفحه نوشته شده اگر حل نشود محصل دور خود می چرخد و اصلاً نتيجه ای نخواهد گرفت. رتبه لازم برای قبولیرتبه لازم برای قبولی رشته روانشناسی کنکور 1401 : رشته روانشناسی کنکور 1401 : انتخاب رشته مانند انتخاب دانشگاه نقشی اساسی در شکل گیری آینده هر شخص دارد، در واقع انتخاب رشته یکی از مهم ترین و حساس ترین تصمیم هایی است که افراد برای ورود به دانشگاه ها باید آن را اتخاذ کنند.

مشاور کنکور انسانی رایگان

رتبه لازم برای قبولی رشته روانشناسی کنکور 1401 : امروزه فکر و دانش انسان پایه اصلی همه فعالیت ها و مشاور کنکور شبکه اموزش امور شده است. خروجی چنین مشاورهای یک کنکوری بخت برگشته است که هر روز به خود میگوید: واقعا من تنبلم! درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری خرم آبادی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. شما این را در نظر داشته باشید که هر مطلبی که می خوانید باید تا کنکور چند بار مرور کنید. شما دست کم به اندازه ای که توی کلاس هستید باید مطالعه کنید. اگر باز هم سرعت شما پائین بود، میتوانید با استفاده از یک کرنومتر زمان حل هر یک تست را اندازه بگیرید و در هر تست تلاش کنید این زمان را کم تر کنید تا در پایان به زمان استاندارد برسد. قسمت اعظمی از این اشتباهات ناشی از استرس، فشار بی اندازه ، عدم اگاهی نسبت به مسایل کنکور، نداشتن راهنما، کمبود وقت و … مشاور باید بتواند به سوالاتی که در ذهن شما درباره مسائل مختلف مرتبط با درس و مدرسه و کنکور وجود دارد پاسخ دهد و اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشد.

مشاور کنکور در تبریز

اگر حین حل سؤال همه تمرکزتان متوجه سؤال نباشد، حل کردن سؤال براي شما دشوار و زمان بر و حتی محال ميشود . اصلا نگران نباشید چرا که پرت شدن حواس و عدم تمرکز هنگام درس خواندن مسئله طبیعی است که حتی برای بهترین دانش آموزان هم اتفاق می افتد. پس تلاش کنید قدرت تمرکز خود را زیاد کنید و حین درس خواندن به هیچ چیز جز درس فکر نکنید. سرعت در حل تست ها نیازمند تمرین و صبر زیاد است، پس عجله نکنید و سریع از خود دلسرد نشوید. اگر ازمون را خوب دادید مغرور نشوید و اگر بد دادید دلسرد نشوید. و تنها حادثه ای که افتاده چند روز رو از دست دادید! تنها نتيجه این تفکر این است که تنبلی خواهید کرد و به امید سال آينده چند ماه رو از دست خواهید داد. فکر کردن به کنکور سال آينده:کافی است محصل یک قدری خسته باشد یا نتيجه خوب در ازمون های آزمایشی نگیرد و فورا بیخیال کنکور امسال بشود و بگوید دارم براي سال بعد برنامه ريزي می کنم. ولی شما پول و انرژی خرج نکرده اید که یک نتيجه اشتباه و غیر حقیقی بگیرید.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما