ادبیات کنکور را چگونه بخوانیم

نمیدونم چه منابعی رو باید بخونم ، کتابای کمک آموزشی رو که نگاه میکنم میبینم نوشته برای دانش آموزان پایه (دهم و یازدهم) ولی واسه ۱۲ ام چیزی ننوشته . سلام من دانش آموز سال یازدهم حسابداری هستم خیلی گیجم از اینکه ما هنرستانی ها میتونیم وارد دانشگاه های سراسری بشیم و اگر میتونیم وارد شیم باید کنکور بدیم یا شرط معدل و آزمون ورودی داریم ؟ بسیاری از دانش آموزان زمانیکه تست قرابت میزنند ، زمانیکه در یک بیت که از خارج کتاب درسی طرح شده است به مشکل بر میخورند ، شروع به روی آوردن به روش رد گزینه و پاسخگویی به سوالات شک دار میشوند که این در کنکور سراسری کار بسیار غلطی میباشد.و به این دلیل میباشد که شما زمانیکه در قرابت معنایی شروع به حل سوال با رد گزینه میکنید ، معمولأ زمان بیشتری برای حل سوال میگذارید و همین گذاشتن زمان بیشتر از مقدار مورد نیاز باعث از دست دادن تست ها آسان تر میشود که روش برطرف کردن این مشکل را در فایل صوتی نحوه ی مدیریت قبل از آزمون توضیح دادم .

مشاور کنکور چیکار میکنه نی نی سایت

Toastbrot zählt zu den Nahrungsmitteln, die beinahe täglich verzehrt werden. Dabei wird der Toast üblicherweise schnell geschmiert und belegt. Wenn er Glück hat, bekommt er davor noch eine goldbraune Kruste,… این اما همه ماجرا نبود، چرا که در ادامه تحقیقات سرنخها و شواهدی بهدست آمد که نشان میداد متهم با این شگرد افراد دیگری را هم فریب داده و قربانی نقشه خود کرده است اما ظاهرا این افراد بهدلیل تهدیدهای متهم و از ترس آبروریزی حاضر به شکایت نشده بودند. در جریان تحقیق از متهم معلوم شد که او همه طعمههایش را از طریق اینستاگرام شناسایی میکرده است. وی خود را مشاور کنکور معرفی کرده و وقتی طعمههایش با او تماس میگرفتند، با دادن وعده و وعیدهای فراوان اعتماد آنها را جلب کرده و سپس با ادعای اینکه آنها باید در جلسات حضوری مشاور شرکت کنند، این افراد را به مکانهای خلوت یا خانهاش کشانده و پس از آن نقشه شومش را عملی میکرده است. وی پس از کمی گفتوگو مدعی شد که باید در جلسات حضوری مشاوره شرکت کنم که هزینه آن ناچیز است و من با توجه به حرفهایی که گفته بود، کاملا به او اعتماد کردم و به جلسه حضوری رفتم.

یادگیری مطالب زیست شناسی نیاز به حافظه قوی دارد یعنی دانش آموز باید بتواند بسیاری از موضوعات دانش زیست شناسی را در ذهن تجسم نماید و به خاطر بسپارد. حتی نمیتونیم دانش آموزا رو دسته بندی کنیم که یک دسته کلاس برن و یک دسته کلاس نرن. معمولا دانش آموزان تعداد بسیار زیادی از این سوالات را از مشاور تحصیلی خود می پرسند. این کتاب در سال 1396 توسط این مشاور متخصص کنکور به چاپ رسیده است و مخاطبان خاص خود یعنی کنکوریها را دارد. از این رو یا تغییر رشته میدهند یا بسیاری که امکان تغییر رشته ندارند، ۴، ۵ سال از بهترین روزهای عمرشان را خراب میکنند. اگه همین حدود باشن شما تقریبا حدود سی درصد شانس قبولی تو روزانه، چهل درصد امکان قبولی تو دانشگاه آزاد، پنجاه درصد شانس پذیرش تو پردیسهای دولتی و حدود شصت درصد شانس پذیرش تو مازادهای دانشگاه آزاد رو دارید. تو دانشگاه آزاد چی؟ بنظر شما من که الان مباحثو خوندم ولی کم تسلطم طبق این طرح درس پیش برم یا اینکه با قلم چی بمونم ؟

مشاور کنکور بوشهر

با توجه به شرایط فوق الذکر، شما درصورت تمایل می توانید انصراف خود را در واحد دانشگاهی ثبت نمایید و در آزمون سراسری در گروه آزمایشی موردنظر شرکت کنید. با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور سراسری سال ۱۳۹۹، در صورت داشتن منع نظام وظیفه امکان شرکت در آزمون سراسری با توجه به داشتن مدرک کاردانی وجود ندارد. مشاوره تضمینی کنکور که ما در مشاوره تلفنی ارزان به داوطلبان عزیز ارائه می نماییم، هیچ گونه تفاوتی با سایر مشاوره های دیگر ندارد. دور از حاشیه مطالعه تون رو بکنید و بسپرید به خدا کار هارو و با سلاحی که خدا در اختیار ما گذاشته یعنی نماز های روزانه به جنگ با استرس برید. البته میتونید در انتهای همین صفحه اطلاعات خودتون رو قرار بدید تا مشاورین ما باهاتون تماس بگیرن و به صورت رایگان مشاوره مناسب جهت تهیه منابع مناسب رو خدمت شما ارائه بدن. سلام بله میتونید در تکمیل ظرفیت شرکت کنید و قبولیتون بستگی داره به رتبتون و رشته ی انتخابی و همینطور دانشگاه مدنظرتون برای راهنمایی دقیق تر با ایران مشاوره تماس بگیرین .

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما