مراکز مشاوره تحصیلی در تبریز – مشاور شما

در نتیجه بهترین مرجع برای استفاده از مشاوره رایگان کنکور استفاده از تجربیات علمی و عملی رتبه های برتر سال های گذشته است. مشاوره رایگان کنکور در سایت دورخیز شامل همه موضوعات از جمله انتخاب هدف و تقویت روحیه و انگیزه ، برنامه ریزی صحیح و اصولی ، معرفی بهترین منابع کنکور ، بودجه بندی کنکور ، آموزش مطالعه موفق و با کیفیت ، آموزش روش های مطالعه دروس مختلف برای کنکور ، آموزش تکنیک های تست زنی ، مهارت های آزمون دادن ، راهنمایی درمورد قوانین کنکور و انتخاب رشته می باشد. در وبسایت دورخیز همه اطلاعات مشاوره رایگان کنکور از چنین منبعی تهیه شده است. تیم مشاورین و پشتیبانی دورخیز همیشه برای کمک به شما در درس ها و پاسخ به سوالات تان آماده است. این برتری ها باعث شده است که روز به روز تعدادی بیشتری از مردم این شیوه دریافت مشاوره را ترجیح دهند و به آسانی تمامی نیازهای خود را رفع کنند. در این مقاله ما راهنمایی های لازم برای استفاده از مشاوره کنکور رایگان را در 10 بخش به شما ارائه می کنیم تا پاسخ سوالات و ابهامات خود را بگیرید. در کانال تلگرام مشاوره دکتر شکری مهمترین اخبار مربوط به کنکور سراسری قرار داده میشود تا دوستان همیشه از جدید ترین اخبار اطلاع داشته باشند.

باید وایسیم برا چاپ جدید کتابای یازدهم (تجربی) یا اگه تغییری هم باشه اندکه از الان منابع تابستونمونو تامین کنیم؟ سلام وقت بخیر بله برای داوطلبان نظام قدیم حق انتخاب کنکور نظام جدید ۹۹ داده شده. او می تواند داوطلبان را بر اساس تجربیات خود راهنمایی کند. استفاده از اطلاعات مشاوره کنکور حرفه ای شرایط را برای شما آسان تر می کند و احتمال موفقیت را زیادتر می کند. برای اینکه در زمینه انتخاب هدف مشاوره کنکور رایگان داشته باشید حتماً این مقاله را بخوانید و به پادکست مشاوره ای رایگان آن گوش کنید. اینجاست که یک مشاور تحصیلی ماهر می تواند با صحبت های خود به گونه ای عمل کند که دانش آموز هر روز بیشتر از قبل به درس خواندن علاقمند شود. برای موفقیت در انجام هر کاری باید از راه درست آن بروید. برنامه ریزی کنکور فقط کشیدن یک جدول و پر کردن آن نیست بلکه کاری بسیار دقیق و حساس است. کسی نمیتواند ادعا کند که بدون استفاده از روش های صحیح می تواند در کاری موفق شود. در همان روزهای اول متوجه تغییر در روند و کیفیت مطالعه خود می شوید. بنابراین اگر برای وقت خود ارزش قائل هستید و می خواهید با آرامش خاطر مسیر کنکور را طی کنید باید با یک موسسه معتبر و مشاور رتبه برتر حرفه ای کار کنید.

مشاور کنکور شیراز

راه اول این است که خودتان دست به کار شوید و راه های مختلف را امتحان کنید. قبول دارید که این کار بهتر از بی گدار به آب زدن است! در این کانال روش مطالعه تمامی دروس به صورت فایل های صوتی قرار داده شده است که شما میتوانید این فایل ها را دانلود کنید و با انجام توصیه های کاربردی دکتر شکری روند مطالعه خود را اصلاح کنید. در سال کنکور حجم درس ها آنقدر زیاد است ست که بدون برنامه حتی یک ساعت هم نباید درس بخوانید. همه درس ها را نمی شود و نباید یک جور خواند و دقیقا به همین ترتیب، همه درس ها را نمی شود و نباید یک جور مرور کرد. تا روز کنکور تمامی راهنمایی ها در هر بازه ی زمانی به شما دوستان ارائه میشه تا بتوانید نتیجه دلخواهتان را بگیرید. ما در کانال های خودمان امکانات فراوانی در اختیار دانش آموزان قرار میدیم و شما میتونید تا روز کنکور از مطالب مفید درسی و برنامه ریزی های ما و همچنین فایل های صوتی و تصویری بسیار با کیفیت انگیزشی دکتر شکری به صورت کاملأ رایگان استفاده کنید. هر روز صبح با پست های انگیزشی کانال انگیزشی کنکور استاد شکری میتوانید روز را عالی شروع کنید و در طول روز هم از متون انگیزشی کانال استفاده کنید.

اینقدر اهمیت دارد و به آن تاکید می شود؟

بعد از آن هر وقت در تنگناهای تربیتی گیر میکردم یاد جمله ایشان آرامم میکرد. در این زیر گروه، بیشترین ضریب را درس ریاضی دارد. یکی از سوال های دانش آموزان این است که چرا مشاوره کنکور اینقدر اهمیت دارد و به آن تاکید می شود؟ ولی به این فکر کنید آیا ارزشش را دارد یک یا چند سال از عمر خودتان را پشت کنکور بمانید یا نه؟ در ضمن ما یک کانال پرسش و پاسخ کنکور هم داریم که تا به امروز بالای هزار سوال پاسخ داده شده است و دانش آموزان عزیز سوالات خودشان را در ربات تلگرام ارسال میکنند و آقای شکری در کانال پرسش و پاسخ روزانه به آن سوالات پاسخ میدهد. قبول شم. انصراف از دانشگا ارشدمو تا بعد اومدن جواب قبولی کنکور تجربی میتونم یا باید قبل اینکه ج بیاد انصراف بدم؟ یک موسسه کنکوری معتبر و مشاور های رتبه برتر آن تا روز کنکور در کنار شما هستند.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما