مشاوره رایگان کنکور در 10 بخش (تجربی، ریاضی، انسانی) دورخیز

برای مثال داوطلب رشته ریاضی در صورتی که رشته مهندسی برق دانشگاه آزاد را انتخاب کند، رتبه کشوری کسب شده در زیر گروه یک او مورد بررسی قرار می گیرد. آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم فنی حرفه ای و یا کاردانش ( سه ساله ) هستند تنها در صورتی می توانند متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور باشند که دارای مدرک کاردانی پیوسته و یا ناپیوسته ( فوق دیپلم ) و یا پیش دانشگاهی یکی از رشته های نظری باشند. با عضویت در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مشاور انسانی دکتر معین الدین میتوانید از فایل ها و مطالب و نکات مشاوره ای کنکور انسانی به صورت رایگان استفاده کنید. خستگی احتمالی ناشی از رفت و آمد و نیاز به استراحت بیشتر را نیز به این مدت زمان اضافه کنید. دانلود این ویدیو سالانه حدود یک میلیون نفر در کنکور سراسری شرکت می کنند که بیشتر این افراد داوطلب کنکور تجربی هستند و اغلب با هدف قبولی در رشته های پرطرفدار در این رقابت سنگین حاضر می شوند. با سلام . شما می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش درخواست خود را مبنی بر تمدید مهلت ثبت انصراف ارسال کنید تا با توجه به شرایط موجود در صورت امکان مهلت ثبت انصراف تمدید گردد.

مشاور کنکور سینا تهرانی

با سلام. آقایان تا قبل از گذراندن خدمت سربازی اجازه تحصیل در مقطع پایین تر را ندارند ، شما می توانید صرفا در یک مقطع بالاتر (کارشناسی ناپیوسته) ادامه تحصیل دهید و از شرایط معافیت تحصیلی استفاده کنید. برای مثال رشته پزشکی در زیر گروه یک گروه آزمایشی علوم تجربی قرار دارد و در صورتی که این رشته را انتخاب کنید رتبه در زیر گروه 1 شما معیار برای پذیرش قرار می گیرد. در مقایسه کنکور تجربی و انسانی میتوان گفت کنکور انسانی جمعیت کمتری دارد و اگر به دروس حفظی-مفهومی علاقه دارید کنکور انسانی شانس بیشتری را برای شما فراهم میکند. بسیاری از دانش آموزشان تصور میکنند که برای قبولی در کنکور تجربی باید به میزان ساعت مطالعه خود بیافزایند. قابل ذکر است میزان شهریه دانشگاه آزاد، شهریه دانشگاه پیام نور، شهریه دانشگاه غیرانتفاعی، شهریه دانشگاه شبانه و میزان شهریه دانشگاه پردیس خودگردان با یکدیگر تفاوت دارد. با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور بندرعباس ۱۴۰۰ برای ورودی مهر ماه بصورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش دانشگاه پیام نور می باشد. نظام قدیم هستم و امسال اون رتبه مورد نظر رو برای ورود به دانشگاه نمیارم و باید پشت کنکور بمونم برای کنکور ۹۹ با توجه به اینکه معافیت تحصیلی بنده آبان ماه تمام میشه برای گرفتن معافیت تحصیلی در دانشگاه پیام نور باید چیکار کنم؟

پس از دریافت نتایج آزمون سراسری از سایت سازمان سنجش آموزش کشور، با بخش های مختلفی مثل رتبه کل در سهمیه، آخرین رتبه مجاز و… رو به رو خواهید شد اما سوال اینجاست که رتبه کشوری در کارنامه کنکور سراسری چیست؟ یا رتبه در سهمیه کنکور سراسری چیست؟ در ادامه این مقاله به طور مختص به این سوالات پاسخ خواهیم داد، همچنین برای کسب اطلاعات کامل می توانید بر روی لینک های بالا کلیک کنید. در زمان اعلام نتایج کنکور سراسری، شرکت کنندگان می توانند به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کرده و کارنامه اینترنتی خود را دریافت نمایند. برای ورودی بهمن ماه ممکن است ثبت نام بصورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش و یا بصورت حضوری در واحد دانشگاه پیام نور بندرعباس انجام شود. در جداول زیر رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1400 ارائه شده در واحد بندرعباس در مقطع کارشناسی پیوسته ( لیسانس ) گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان را آورده ایم. سلام.من هم کارشناسی هم ارشدم رو از دانشگاه دولتی گرفتم. هرساله ثبت نام بدون آزمون دانشگاه پیام نور بندرعباس همزمان با ثبت نام بدون آزمون و پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری و غیرانتفاعی انجام می شود.

در صورتی که داوطلب مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه های روزانه، نوبت دوم، پردیس خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی و… برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد مجاز به انتخاب 100 کدرشته محل و برای انتخاب رشته کنکور سراسری (روزانه، نوبت دوم، پیام نور، پردیس خودگردان، غیرانتفاعی و…) مجاز به انتخاب حداکثر 150 کد رشته محل می باشید. اگر رشته ای در دانشگاه یک ناحیه از دو ناحیه همجوار موجود باشد، آن رشته قطبی است ولی رشته های ناحیه ای فقط در دانشگاه یک استان از چند استان همجوار ارائه می شوند. همچنین در نظر گرفتن زمان کوتاهی در برنامه خود، برای جبران وقت های تلف شده و انعطاف برنامه، نکته ای قابل ذکر است. قابل ذکر است که پس از انجام انتخاب رشته، امکان تغییر رشته تا حدودی وجود دارد، به این صورت که داوطلبان با مشاهده کارنامه سبز کنکور خود، اطلاعاتی در رابطه با احتمال پذیرش و عدم پذیرش در سایر کد رشته های انتخابی به دست می آورند که در صورت داشتن شرایط لازم می توانند رشته آینده خود را عوض کنند. بسیاری از داوطلبان کنکور انسانی حتی با دو دوتای مالی اقتصادی هم بهره گیری از مشاوره تحصیلی کنکور را به صرفه می دانند چون هدفشان قبولی در رشته دبیری فرهنگیان است و از دوران دانشجویی چند برابر شهریه مشاوره کنکور را حقوق دریافت می کنند .

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما