نظرسنجی بهترین دبیران و مشاوران کنکور ایران ؟

درصد بالایی داشت. چرا که کسب درصد بالا در درسهای عمومی، کار ساده ای است و بسیاری از رقیبان شما از پس آن بر میآیند! اما بله درصد بالایی از تخمین های ما به خصوص در مورد رتبه های تک رقمی صحیح بود. مشاوری که به گفته کارشناسان، روش تفکر صحیح در تحصیلات و زندگی را به شاگردانش می آموزد. برای بنده احترام به ارزش ها و استانداردهای گروه درس زندگی از هرچیز دیگری ارزشمندتر است. در اینجا لازم است به این نکته مهم اشاره کنم که ما تاکنون هیچ دانش آموزی را صرفاً به خاطر مسائل درسی اخراج نکرده ایم و اتفاقاً وقتی می بینیم او همه تلاشش را برای کسب نتایج بهتر بکار بسته است، حمایتهایمان را از وی دو چندان نموده ایم. بله آن فرد کاملاً درست گفته است، زیرا از نظر مادی در شرایطی نبوده که بتواند از امکانات کمپ کنکور ما استفاده کند، بلکه یکی از دوستان ایشان که شاگرد من بود و اتفاقا رتبه دو رقمی امسال را هم کسب کرده است، از همان ابتدا از بنده اجازه گرفتند که اسامی منابع کنکوری ، برنامه های درسی و نیز مواردی که آموزش می دهم را نیز در اختیار آن شخص قرار دهند، بنده هم به دانش آموز خود عرض کردم که از نظر من مشکلی ندارد، مهم این است که نیت تو خیر است و می خواهی به دوستت کمک کنی.

به نظر من کار آن فردی که بدان اشاره کردید، در کسب رتبه یک رقمی، بسیار با ارزش بوده است، اما من ایشان را هیچگاه دانش آموز کمپ کنکور خود قلمداد نکرده و نمی کنم زیرا اینکار با ارزش های کاری ما همخوانی ندارد. هرچند عده ای می گویند شما متخصص گرانقیمتی هستید، اما این دلیل نمی شود که برای بدست آوردن پول به هر قیمتی بخواهیم یک دانش آموز بی انضباط و یا مشکل دار را اخراج نکنیم. اجازه بدهید در این مورد به ماجرای جالبی اشاره کنم و آن اینکه دو سال پیش من یک دانش آموز دختر را که حتی پدر و مادر ایشان ذره ای به موفقیت او اعتقاد نداشتند به اندازه ای حمایت کردم که حتی برخی مرا زیر سوال بردند اما چون به توانایی های ایشان ایمان داشتم، به شدت پای موفقیت او ایستادم و همه طعنه ها را نیز به جان خریدم. زیرا واقعیات پیش روی این دانش آموز این است که او چون مهارت لازم برای موفقیت در کنکور را ندارد، تصور می کند، باید کتابهای قطور کنکور دروس مختلف را مطالعه کرده و هزاران تست بزند و همین تصور باعث افزایش بی انگیزگی، ترس و استرس او می شود. اینرا نیز باید بگویم که برنامه های درسی گروه درس زندگی، هر ساله تغییر می کند و کاملاً بروز می شود، هم از نظر منابع درسی و هم از نظر روشهای مطالعه و تست زنی، از طرفی کسی که با روش کار ما در ایده یابی و تست زنی سوالات کنکور، آشنا نباشد امکان ندارد از برنامه های ما سردربیاورد.

مشاور کنکور کرمان

چنین دانش آموزی پیش از هرچیز، نیاز به آموختن روش مطالعه صحیح دروس، ایده یابی مفاهیم به روش طراحان سوالات کنکورسراسری، افزایش تمرکز ، افزایش دقت در تست زنی، مدیریت صحیح زمان تست زنی ، کنترل استرس و از همه مهمتر یک برنامه درسی حساب شده و علمی دارد که بخشی از آن وظیفه مشاورتحصیلی و بخشی دیگر نیز وظیفه متخصصی است که باورهای لازم برای موفق شدن را در او ایجاد نموده و عزت نفس و اعتمادبه نفس لازم را به او بدهد. البته این تفکر کاملا صحیح می باشد. انتخاب رشته اصولی و صحیح باعث میشود که شانس قبول شدن شما در رشته، دانشگاه و شرایط مورد نظرتون افزایش پیدا کند و به عبارتی، اگه انتخاب رشته درست و حرفه ای انجام بدید، در بهترین دانشگاه، رشته و شرایط ممکن نسبت به رتبه و علاقمندی های خودتون، پذیرفته می شوید. همین حمایت های من و تلاش های آن دختر مستعد، باعث شد تا او در رشته پزشکی دانشگاه تهران پذیرفته شود، این موفقیت بگونه ای برای خانواده وی شگفت انگیز بود که پدر ایشان هنوز هم بعد از دو سال به بنده اعلام می دارد که من و همسرم همچنان باور نداریم که دخترمان دانشجوی پزشکی دانشگاه تهران است!

سایت « فردا » : آقای تهرانی شما امسال دست بکار عجیبی زدید و در اقدامی که به نظر می رسید، ریسک بسیار بالایی برای یک مشاور سرشناس کنکور دارد، اسامی رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور سراسری ۹۴ را پیش بینی کردید که بعد از اعلام نتایج رسمی توسط سازمان سنجش مشخص شد که همه آن پیش بینی ها کاملاً درست بوده است؟ آقای تهرانی آیا هوش، برگ برنده دانش آموزان در امتحانات نهایی و کنکور سراسری است مشاور کنکور کلاسینو ؟ فردانیوز : آقای تهرانی چرا برخی ها نسبت به مشاورین تحصیلی ذهنیت خوبی ندارند؟ سینا تهرانی مشاور پاسخ داد: واقعاً ! ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید. اگر در درس عربی سطح بالایی دارید، از کتاب عربی جامع کنکور نردبام خیلی سبز که از بهترین منابع کنکور 1401 تجربی در درس عربی است، استفاده کنید. در درجه ی بعدی کتاب زبان جامع خیلی سبز نوشته ی رضا کیاسالار از منابع خوب این درس برای کنکور 1400 به شمار می رود. سیناتهرانی در ادامه به سایت « فردا » گفت: از طرفی شما اگر به سایت درس زندگی دات کام که در حال حاضر تنها سایت رسمی ما می باشد، مراجعه کنید، خواهید دید که شرایط برای پذیرش در کمپ کنکور ما به این سادگی ها نیست و ما همه تلاش خود را کرده ایم تا دانش آموزانی وارد سیستم بشوند که از تربیت و شعور بالای خانوادگی برخوردار باشند.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما